فستیوال و مسابقه فیلم صنعت مد بیروت (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

فستیوال و مسابقه فیلم های صنعت مد در بیروت ( لبنان ) 

اطلاعات کامل در سایت فستیوال 

filmfreeway.com/BeirutFashionFilmFestival

 

با پایتختی که زمانی «پاریس خاورمیانه» نامیده می شد، ثروت طبیعی و فرهنگی لبنان آن را به یکی از قطب های گردشگری منطقه تبدیل کرده است. بیروت شهری منحصر به فرد با مردمی منحصر به فرد است. از آنجایی که مکانی جهانی است، طبیعی است که سطح مشخصی از تکینگی مد و محیطی را ایجاد کند که مد و طراحی در آن شکوفا شود. آزادی نسبی تجربه شده در پایتخت لبنان، آن را به مرکزی برای افراد خلاق و مبتکران تبدیل کرده است. طراحان مد لبنانی در این صنعت پیشگام شدند و نام آنها همیشه در معتبرترین رویدادها و مناسبت های بین المللی وجود دارد.

 

جشنواره بین‌المللی فیلم مد بیروت رویدادی سالانه است که توسط انجمن فیلم بیروت با موضوع «بیروت خلق می‌کند» برگزار می‌شود و صنعت مد را از طریق سینما و فیلم روشن می‌کند.

 

BFFF که شامل فیلم‌هایی درباره مد است، هدفش بازگرداندن نور به پایتخت خود بیروت است که زمانی مرکز خلاقیت، فرهنگ، طراحی و مد بود. این جشنواره شامل نمایش فیلم‌های مد، آتلیه‌هایی با طراحان مد پیشگام، نمایش‌های مد و موارد دیگر خواهد بود. هر سال BFFF دستاوردهای یک نماد مد را جشن می گیرد.

 

جوایز و جوایز

هیئت داوران متشکل از انواع فیلمسازان حرفه ای، منتقدان فیلم، طراحان مد و استایلیست های فیلم، تمامی فیلم های منتخب را ارزیابی خواهند کرد. جوایز شامل جایزه جشنواره، گواهی جایزه و جوایز نقدی مالی است.

 

جوایز در تمام ژانرها در دسته بندی فیلم های بلند و کوتاه ارائه می شود:

- بهترین فیلم داستانی

- بهترین فیلم مستند

- بهترین فیلم انیمیشن

- بهترین فیلم تجربی

- بهترین موزیک ویدیو

- بهترین استایلیست

- بهترین طراحی صحنه و لباس

- بهترین طراحی تولید

modpooshan.blogfa.com

 

 

 

قوانین و شرایط

قوانین و مقررات:

 

از فیلمسازان دعوت می شود تا آثار اصلی خود را به جشنواره فیلم مد بیروت (BFFF) برای دسته های ذکر شده در بالا و بر اساس مدت زمان تعیین شده برای هر دسته ارسال کنند.

 

1- فیلم های تولید شده بعد از 1 ژانویه 2020 واجد شرایط ارسال برای نسخه بعدی هستند.

 

2- برای ارسال فیلم‌های بین‌المللی، نمایش برتر لبنان در اولویت است فیلم‌هایی که قبلاً در لبنان اکران شده‌اند را نمی‌توان در نظر گرفت.

 

3- BFFF بخشی از هزینه سفر فیلمسازان منتخب فیلم های بین المللی به لبنان در ایام جشنواره را تامین می کند. (شرایط اعمال می شود)

 

4- هزینه های ارسال غیر قابل استرداد و به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد. BFFF هیچ هزینه ارسالی را برای فیلم‌هایی که برای برنامه جشنواره انتخاب نشده‌اند یا فیلم‌های ارسالی خود را در هر زمانی پس گرفتند، بازپرداخت نمی‌کند.

 

5- BFFF حق پذیرش یا رد هر فیلم را به هر دلیلی بدون هیچ توضیحی برای خود محفوظ می دارد.

 

6- متقاضيان اذعان دارند كه مجاز به ارسال فيلم به عنوان دارندگان حقوق و يا نمايندگان مجاز فيلم هستند.

 

7- BFFF کپی نمایشگاهی را در QuickTime 1080p HD 8 بیت غیر فشرده یا Apple ProRes یا معادل آن از طریق لینک قابل دانلود دریافت می کند.

 

8- تمامی فیلم های غیر انگلیسی زبان باید دارای زیرنویس انگلیسی کافی باشند.

 

9- هزینه های غربالگری باید قبل یا پس از ارسال اعلام شود. در صورتی که هزینه نمایش تنها پس از اعلام انتخاب رسمی مشخص شود، جشنواره این حق را برای خود محفوظ می دارد که پذیرش فیلم را لغو کند.

 

10- جشنواره بین المللی فیلم مد بیروت (BFFF) حق دارد:

از فیلم های انتخاب شده برای تریلر و استفاده تبلیغاتی استفاده کنید

فیلم‌های برنده را در سایر رویدادهای مرتبط در داخل لبنان نمایش دهید و فیلم‌های برنده را به جشنواره‌های بین‌المللی فیلمی که با BFFF همکاری می‌کنند پس از تایید فیلم‌سازان پیشنهاد دهید.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید