تحولات و آنالیز مد دبی (2023 )

 

 

 

محله بنیادی 

 

 

مد - امارات متحده عربی پیش بینی می شود که درآمد در بازار مد در سال 2023 به 4.56 میلیارد دالر برسد.

انتظار می رود درآمد نرخ رشد ساالنه CAGR (2027-2023) 8.65 درصد را نشان دهد که منجر به حجم پیش بینی شده بازار 6.36 میلیارد دالر تا سال 2027 می شود.

با حجم بازار پیش بینی شده 336.80 میلیارد دالر در سال ،2023 بیشترین درآمد در چین ایجاد می شود.

در بازار مد، انتظار می رود تعداد کاربران تا سال 2027 به 6.66 میلیون کاربر برسد. ضریب نفوذ کاربران در سال 2023 به 58.1 درصد خواهد رسید و انتظار می رود تا سال 2027 به 67.9 درصد برسد.

انتظار می رود میانگین درآمد هر کاربر (ARPU (به 824.90 دالر آمریکا برسد.

 

 

رویدادهای مرکز تجارت جهانی دبی اقتصاد دبی را در سال 2022 تقویت می کند. تولید کل افزایشی اقتصادی 3.55 میلیارد دلاری

 

دبی، امارات متحده عربی، 30 مه 2023 /CNW/ -- یکی از محرک های کلیدی در رشد بخش MICE و بزرگترین اپراتور در سراسر منطقه و بزرگتر از  MENASA، تقویم رویداد مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) یک کاتالیزور اقتصادی برای امارات باقی خواهد ماند،  با افزایش بازده پایدار برای صنایع مجاور  و متصل به اکوسیستم MICE. 63 رویداد در مقیاس بزرگ که در DWTC برگزار کرد، تقریباً 1.2 میلیون شرکت کننده را پذیرفت که 40٪ آنها شرکت های بین المللی بودند - افزایش چشمگیر 49٪ سالانه در مشارکت خارجی، که بر رهبری دبی به عنوان یک مرکز رویدادهای بزرگ جهانی تأکید دارد.

 

"دبی به جذب مشاغل و استعدادها از سراسر جهان ادامه می دهد، با DWTC یک پلت فرم ارتباط موثر برای همکاری، تسریع نوآوری، و نمایش محصولات و خدمات نسل بعدی در بازارهای گسترده. این تاثیر پایدار رویدادهای حضوری یک نشانگر روشن نقش صنعت MICE در حمایت از رشد اقتصادی و دستیابی به بازده سرمایه گذاری برای همه ذینفعان است. هلال سعید الماری مدیر کل اداره DWTC.

 

بر اساس گزارش ارزیابی تاثیر اقتصادی سال 2022 DWTC که امروز منتشر شد، 63 رویداد در مقیاس بزرگ DWTC با بیش از 2000 شرکت کننده) 26 درصد رشد سالیانه داشته است. مجموع تولید مستقیم اقتصادی در سراسر خدمات تجاری MICE و بخش‌های مجاور سالانه بیش از دوبرابر (108%) افزایش یافت و به 2.55 میلیارد دلار رسید. این امر رهبری جهانی DWTC را به عنوان یک محرک ثابت درآمدهای افزایشی که به نفع سایر بخش های حیاتی اقتصاد است، تقویت می کند.

 

رویدادهای DWTC بیش از 48000 شغل را پشتیبانی کردند که نشان دهنده افزایش 110 درصدی در سال است و درآمد یکبار مصرف خانوار را به میزان 651 میلیون دلار افزایش داد.

 

مجموعه رویدادهای قوی DWTC دربرگیرنده اولویت های عمودی کلیدی دستور کار اقتصادی دبی با مراقبت های بهداشتی، پزشکی و علمی است. فناوری اطلاعات (IT)؛ و غذا، هتل و کترینگ به عنوان سه بخش برتر در حال ظهور هستند. آنها 57 درصد (1.16 میلیارد دلار) از ارزش افزوده ناخالص (GVA) اقتصاد دبی را تشکیل می دهند. حضور ترکیبی 46٪ (535000) از کل بازدیدهای رویداد در مقیاس بزرگ را نشان می دهد.

 

رویدادهای سالانه، شامل GITEX Global و Gulfood، 3.55 میلیارد دلار تولید اقتصادی ایجاد کردند که 2.03 میلیارد دلار آن در تولید ناخالص داخلی دبی باقی ماند.

 

«2022 سال نقطه عطفی برای MICE جهانی بوده است، و توانایی دبی برای ادامه سرعت رشد خود در این بخش که دوره‌ای متحول کننده را پشت سر گذاشته است، گواهی بر توانایی در ارائه ارزش پایدار به تجارت است. شرکت کنندگان،" است.

 

 

 

آن را افزایش دهید! همه چیز درباره هفته مد دبی 2023

 

آماده باشید تا شاهد گردهم آمدن خلاقیت و مد باشید تا الهام‌بخشی را در لباس‌های مد و لباس به وجود بیاورید، زیرا هفته مد دبی 2023 رسماً به این شهر می‌رسد. این رویداد نمادین که قبلا هفته مد عرب نامیده می شد، از 10 تا 15 مارس در منطقه طراحی دبی برگزار می شود.

 

DFW 2023 جایگاه دبی را در نقشه مد جهانی در کنار مقاصد طراحی برجسته مانند پاریس، میلان و نیویورک بیشتر خواهد کرد. بیایید به نکات مهم این رویداد و آنچه / چه کسانی باید توجه داشته باشید شیرجه بزنیم.

 

تاریخ و چشم انداز

هفته مد دبی توسط شورای مد عرب (AFC) و منطقه طراحی دبی (3 d)  تأسیس شد.

 

شورای مد عربی نماینده 22 کشور است و هدف آن ایجاد یک اقتصاد مد عربی، یعنی زیرساختی برای مد در منطقه MENA است که به جایگاه آن به عنوان یک رهبر صنعت کمک می کند. بر اساس استراتژی خود، آنها کشورهای عربی شمال آفریقا را به عنوان "خوشه مواد خام"، کشورهای خاورمیانه را به عنوان "خوشه تولید پوشاک" و کشورهای عربی خلیج فارس را به عنوان "خوشه بازاریابی و کالا" می بینند. و اینجاست که دبی وارد می شود، مقصدی کاملاً جدید برای مد و هنر.

 

هفته مد دبی در ابتدا "هفته مد عربی" نامگذاری شد و در سال 2015 به عنوان بستری برای نمایش خلاقیت و مد نوآورانه در منطقه آغاز شد.

 

امسال به جای میزبانی چهار رویداد، شاهد یک هفته کامل مد مردانه و زنانه از 10 مارس تا 15 مارس خواهیم بود. پس از آن، نمایشگاه مد بهار/تابستان در ژوئن 2023 (لباس مردانه) و اکتبر 2023 (لباس زنانه) برگزار خواهد شد. ). این یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه دبی است.

 

 

 

 

 

سبد خرید