هند وارد متاورس شد و به جمع تازه واردان NFT پیوست ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Papa Don't Preach اولین خانه مد هند است که به طور رسمی وارد Metaverse شد

 

هفته ای نمی گذرد که یک طراح یا برند لوکس مد، سرمایه گذاری خود را در دنیای متاورس اعلام نکند. NFTها یا توکن‌های غیرقابل تعویض جدیدترین نوآوری دیجیتالی هستند که در فرهنگ نفوذ کرده و باعث سر و صدایی در سراسر دنیای مد شده است.

 

گسترش NFT ها در حوزه لوکس باعث سردرگمی و سوالات پیچیده در مورد ارتباط آن در صنعت می شود.

 

بنابراین این سوال مطرح می شود - NFT’S چیست و اهمیت آن در دنیای مد چیست؟

 

توکن های غیرقابل تعویض مانند بیت کوین نوعی ارز دیجیتال در نظر گرفته می شوند. تفاوت NFTها با دومی در عدم کیفیت قابل تعویض، که آنها را منحصر به فردتر و کمیاب تر می کند. اتفاقاً، دنیای پیچیده متاورس دقیقاً با بازاری سازگار است که از فرهنگ تبلیغات و یک مدل کمیابی رونق می گیرد که مصرف کننده معمولی را سرپا نگه می دارد.

 

اولین حضور هند در مد متاورس

مد در متاورس

 

NFT ها یک به یک هستند و نمی توان آنها را مبادله یا کپی کرد، فقط از طریق خرید از مالک فعلی آن دوباره خریداری می شوند.

 

مد دیجیتال فضایی در حال ظهور است که افزایش تصاعدی آنچه را که می‌توان به عنوان «محصولات فیژیتال» تعریف کرد، کالیبره می‌کند. همگام با گسترش متاورس، شرکت‌های مد NFTها را به محصولات فیزیکی مرتبط می‌کنند که فرهنگ مصرف‌کننده را فراتر از تجربه خرید فیزیکی است.

 

راه اندازی اخیر برند نایک و کفش های کتانی مجازی NFT، Gucci و Balenciaga که پرداخت های بیت کوین را می پذیرند و تفسیر Rothchild از Birkins دیجیتال بازتابی از محصول جدیدی از برندهای نوآورانه و دیجیتالی است که قلمرو مد را فرا گرفته است. این رویکرد در ارتباط با سرقت های لوکس با NFT ها نه تنها به کفش های کتانی و ساعت های مورد علاقه شما محدود نمی شود، بلکه به باند فرودگاه نیز نفوذ کرده است. نه، ما این را نمی سازیم!

 

 

تجربه "مد فیگیتال".

 

هفته مد Metaverse که در فوریه امسال میزبانی شد، به عنوان یک رویداد مد منحصر به فرد در نظر گرفته شد که برندهای مد اصلی و طراحان نوظهور از جمله Dolce & Gabanna، Estée Lauder و اینفلوئنسرهای متاورس مانند Kyra (اولین متا اینفلوئنسر هند) را به نمایش گذاشت. اولین بازی متاورس او برخلاف نمایش‌های مد فیزیکی، رویداد متا رایگان و با کلیک یک دکمه در دسترس بود، به این معنی که هر کسی می‌توانست نمایش دیجیتالی را مشاهده کند و حتی لباس‌های سایبری را برای آواتارهای مجازی خود خریداری کند.

homegrown.co.in/homegrown-explore/papa-don-t-preach-is-indias-first-fashion-house-to-officially-enter-the-metaverse

 

به نظر می رسد تب مد NFT واکنش های مختلفی را به همراه داشته است. در حالی که برخی قلمرو متا مد را به عنوان یک ترفند تبلیغاتی محور که با مجموعه ای از محدودیت های خود همراه است که شامل اشکالات فنی و تجربه ای غیرقابل تحمل برای کسانی است که به خوبی با دنیای رمزنگاری آشنا نیستند، توصیه می کنند، مبشران دیجیتال برای قلمرو دیجیتال گرد هم می آیند. در مورد فرصت طراوت بخشیدن به فراتر از منطقه مد سنتی با صدای بلند صحبت کرده اند.

 

حکم ما؟ بعید است که تجربه مد "فیگیتال" به این زودی ها کند شود. شاید بتوان یکی از دلایل کلیدی این رونق را به نسل جدیدی از خریداران دانشمند فناوری که آرزوی حضور در قلمروی مجازی را دارند که فراتر از بازی‌های ویدیویی است و بر انباشت دارایی‌های دیجیتال تأکید دارد، اعتبار بخشید.

 

چاپ های هندی

 

طراحان هندی با همگام شدن با تصاحب فرافشن مد، با به کارگیری مفهوم فناوری مد با مد برای جذب خریداران در یک تجربه مبتکرانه، جایگاه خود را با موفقیت ایجاد می کنند.

 

اثری که در وطن رشد می‌کند، اثر «پاپا موعظه نکن» اثر شوبهیکا است، یک خانه مد شهری که دنیای طنزپردازی را با سرمایه‌گذاری خود در دنیای متاورز بازتعریف می‌کند. دستگیره اینستاگرام لیبل با افتخار اولین خود را در متاورس اعلام کرد، نگاهی اجمالی به NNL2.0، مجموعه مورد انتظار را به اشتراک گذاشت. این مجموعه مجازی با چسبیدن به زیبایی‌شناسی حداکثری خود که از وجدان طراحی اصیل هندی تقلید می‌کند، از طیف هیجان‌انگیزی از لنگاهای تزئین شده، لباس‌های توری و ترکیبی از طرح‌های چندتایی و برش‌خورده تشکیل شده است.

modpooshan.blogfa.com/?

 

با کاهش هیجان‌انگیز NFT‌هایی که در راه است، اکنون می‌توانید طرح‌های جواهرات رسمی لیبل مانند سرپیچ‌های عظیم، ماتا پتیس، و آویزان گوش را خریداری کنید و آواتارهای مجازی خود را زیبا کنید.

 

Papa Don't Preach با پیوستن به گروه طراحان هندی که به دنیای متا می پردازند، کاملاً آماده است تا با بازیکنان کلیدی صنعت مانند Anamika Khanna که اخیراً NFT را کنار گذاشته و Manish Malhotra که NFT های طرح های دیجیتال معروف خود را در سال گذشته فروخته است، مطابقت داشته باشد. .

 

از آنجایی که به نظر می رسد خطوط بین فیزیکی و مجازی از بین می روند و از صفحه آبی در دستان ما، فضای کاری و تحت تأثیر قرار دادن جهان اطرافمان رها می شوند، دیگر نمی توانیم از فرهنگ واژگان متاورس که در بازار مصرف بیش از حد دیجیتالی شده است بگذریم. صنعت مد در حال بازگشایی یک مدینه فاضله دیجیتالی است که مشتریان را به یک مرکز خرید مجازی دعوت می کند و به آنها امکان می دهد در «محصولات مد» منحصر به فرد بخرند، بفروشند و سرمایه گذاری کنند و بخشی از انقلاب «مد می رود».

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید