داستان مد و طراحان لباس در روندی متفاوت در سال (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

سلاح مخفی میشل اوباما

 

خانم ریلینگ گفت: «مردم زیادی نمی دانستند که من برای آنها ( میشل اوباما )  کار می کنم. نسبتاً تعداد کمی تا به امروز می‌دانند که او لباس چین‌دار ظریفی را با رنگ‌های مختلف از صورتی غبارآلود گرفته تا شعله‌های آتش، که خانم اوباما برای رونمایی از پرتره‌اش در کاخ سفید پوشیده بود، درست کرده است.

 

خانم ریلینگ بعداً قسمت‌هایی از کمد لباس تور کتاب «شدن» بانوی اول سابق را با مردیث کوپ، استایلیست قدیمی اوباما طراحی کرد. اواخر سال گذشته، زمانی که خانم اوباما مشغول معرفی کتابش به نام «نوری که ما حمل می‌کنیم» بود، دستخوش دگردیسی شد. لباس پیراهن، و یک سری از لباس های بدن یک شانه خانم ریلینگ.

 

خانم ریلینگ گفت: «او راحت‌تر، ماجراجوتر و قابل دسترس‌تر شده است. و شاید بیشتر در خانه با ماهیت شخصی و مشارکتی فرآیند اتصال. از این گذشته، خانم ریلینگ نه تنها اندازه کمر مشتری، بلکه نیازها و خلق و خوی او را نیز می سنجد.

 

خانم اوباما سپاسگزار است. او در بیانیه‌ای گفت: «کار کردن با کریستی در طول سال‌ها لذت بخش بوده است. "او شهود قابل توجهی دارد که به من احساس خوبی می دهد."

 

خانم ریلینگ که ابتدا به عنوان یک خیاط شناخته می شد، در اواسط دهه 80 با تیم مد در Vogue سفرهای زیادی داشت، قیچی و سوزن های خیاط آماده کمک به آماده شدن برای عکس های روی جلد مجله بود. او به زودی مهارت های خود را با دوخت لباس خواب، ساخت کلاه های پیچیده و دوخت لباس های فرش قرمز گسترش داد.

 

همچنین: میشل اوباما در سال 2011 یک سنجاق سینه به ملکه الیزابت دوم داد.

 

در سال 2019، او اولین مجموعه سفارشی خود را رسماً راه اندازی کرد، یک خط 11 تکه از ظاهر روزانه و عصرانه که با نیم تنه، شورت و سایر پایه های شکننده هماهنگ شده است. او در آن زمان به Vogue گفت: از آنجایی که من از زمانی که این تجارت را شروع کردم در هر کمد بودم، احساس می‌کنم ایده‌ای دارم که زنان چه می‌خواهند. "مردم عاشق آستین هستند، مردم جیب را دوست دارند، مردم عاشق قد هستند."

 

 

 

این طراح و این استاد لباس در سال 2023 برای موضوعات مختلف در حوزه کار برای افراد مشهور در حوزه های سیاستمداران و افراد رده اول در طبقه های اجتماعی برنامه ریزی های جدیدی دارد . سال 2023 سال بسیار متفاوتی برای صنعت مد و بسیاری از طراحان لباس است . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید