یک نماد بی نظیر و یم رویای همیشگی . شنل ( 2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

شنل در هفته مد پاریس، "ما یک رویا را بر جنجال ترجیح می دهیم".

مجموعه Label توسط Virginie Viard بر اساس طرح های Coco Chanel برای فیلم سال 1961 Last Year at Marienbad است.

 

برونو پاولوفسکی، رئیس مد این برند، گفت، مانند برج ایفل که نماد شهر پاست ، نقش برند شانل هم  این است که از مد پاریس را به بالاترین سطح خود در همه دنیا برساند ، حتی در حالی که از شیطنت های کت واک های اخیر مانند کانیه وست چشم پوشی می کند.

 

پاولوفسکی قبل از نمایش خود در آخرین روز از هفته مد پاریس گفت: "هفته مد شامل بسیاری از احساسات لحظه ای است." اما در شانل ما یک رویا را دنبال می کنیم و کمی آرامش را به بحث و جدل ترجیح می دهیم.

 

ویرجینی ویار، طراح شانل، آخرین مجموعه خود را بر اساس فیلم کلاسیک موج نوی آلن رنه در سال گذشته در مارین‌باد، که برنده جایزه شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز در سال 1961 شد، ساخته است. کوکو شانل کمد لباس روی پرده را برای ستاره خود، دلفین سیریگ، طراحی کرد. شیک قدیمی و نوسالژی  و قدیمی و زیبا  کمد لباسی که Chanel برای Seyrig ایجاد کرد، که شامل یک کت و شلوار دو تکه کلاسیک Chanel و یک لباس کوکتل شیفون مشکی بود، به طور خاص طراحی شده بود تا داستان پیچیده پیچ و تاب های آوانگارد را در گاه شماری افزایش دهد. فیلمی که در آن داستان در فلاش بک های معمایی پیش می رود.

 

تماشاگران نمایش شانل به سبک سینما در مقابل یک صفحه غول پیکر که مونتاژی از صحنه های فیلم را نمایش می داد، نشسته بودند. مدل‌ها جلوی پرده رفتند و لباس‌هایی پوشیدند که قرار بود در بهار آینده در بوتیک‌های شانل به فروش برسند، اما به راحتی می‌توانست در سال 1961 در فیلم دیده شود. بی زمانی زیبایی شناسی شانل. تریم پر از یک لباس مجلسی کرمی که در فیلم پوشیده شده بود در چندین لباس، از لباس مهمانی گرفته تا کت و شلوارهای توید دیده می شد.

بهترین لحظات را با ایده پردازی های تازه شنل بر روی صحنه کت واک 2022-2023  به بالترین سطح برای طرفداران این برند به ارمغان آورد و به همه طرفداران مد یک پیام محکم را داد که این برند همیشه در اوج خواهد بود.

 

ترجمه : مجله بنیادی

سبد خرید