روز دوم NYFW: Proenza Schouler اختصاصی و سفارشی ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

بدون تم روایی دقیق و شبح روشن در مجموعه Proenza Schouler در این فصل، اما با این وجود هنوز یک مجموعه واقعاً فوق العاده از دو طراحی است.
نقطه شروع آنها بانکی از تصاویر زنان، هنرمندان، متفکران و نویسندگانی بود که از طراحان جک مک کولو و لازارو هرناندز الهام گرفته اند. و نتیجه چهل استایل و چهل نوع لباس  بسیار متفاوت در این طراحی و کالکشن  بود.
 
این نمایش که در یک صبح سرد و در طلوع روزشنبه در داخل یک گاراژ ماشین بازسازی شده در چلسی ارائه شد، همچنین بیانگر سه زن بود - بازیگر زن کلوئه سوینی، اوتسا مشفق رمان نویس و آرکا موسیقیدان.

جک و لازارو از ایده پرداز درخواست کردند که مجموعه‌ای از نوشته‌های ژورنالی از افکار صمیمی یک زن را تهیه کند و یک مونولوگ درونی با عنوان 11 فوریه 2023 ایجاد کند. اینها اولین کلماتی بودند که توسط سویگنی بیان شد، که مجله را به عنوان موسیقی متن روایت کرد و همچنین نمایش را با عنوان باز کرد. یک مدل.
 
با یک کت کتانی زیبا، پشتی زیپ‌دار که راحتی بیشتری را ارائه می‌دهد و با اولین پیراهن از بین بسیاری از پیراهن‌هایی که با دقت چین و له شده‌اند، جفت شده است.

  بازیگران و مدل ها  در امتداد صحنه کت واک باریک متعدد راهپیمایی می‌کنند، لباس‌ها گهگاهی مانند اجرای مارینا آبراموویچ به سمت تماشاگران می‌چرخند. آهنگی جذاب به عنوان یک موسیقی متن توسط Arca، اوج گرفت و شیرجه زد و با صدای زنگ ها و حرکت مدل ها روی صحنه با ایده های متفاوت و جذاب از لباس باعث درخشش لباس ها و رنگ های متنوع می شد 
 
این سه زن با هم، با همکاری اقیانوس‌ها و مناطق زمانی، قطعه‌ای را خلق می‌کنند که ما معتقدیم لایه دیگری از عمق، احساس، پیچیدگی و تفاوت‌های ظریف را به لباس اضافه می‌کند.
 
طراخی ها عملاً عاری از چاپ است، به جز برخی از ابریشم‌های مد روز از آرشیو خود طراح است ، که به عنوان جزئیات در برخی از لباس‌های چین دار زیبا استفاده می‌شد. لباس‌های دیگر با ژست‌های شاعرانه هوشمندانه با رشته‌های پولک دوزی چیده شده بودند. شیک تغییر کاربری.
 
آقایان با بافتنی‌های شگفت‌انگیز بر تن داشتن و رنگ ها همگی موجی از رنگ ها  بازی می‌کردند که با زاویه 60 درجه بافته می‌شدند، به طوری که به شکلی زیبا روی نیم تنه آویزان می‌شدند. دو لباس تصادف اتومبیل شکل  با نخ فلزی هیجان‌انگیز که روی نوع خاصی از  کرپ ساخته شده‌اند نیز می‌توانند سر را برگردانند و به ببینده چشمک بزند . مانند یک سری لباس های چرمی دستکشی در رنگ قرمز اسپند یا خونی.

کت‌های که با طراحی های خلاقانه و عالی و آسان ساخته شده در بوکله توید ( چهار خانه درشت ) ایده‌آل به نظر می‌رسند. در حالی که یک سری از کت‌های پونی با لایه‌بندی و چین‌های ملایم خود - چه زرد کادمیومی یا سیاه و سفید - فوق مدرن بودند. بسیاری از ظاهرها با چکمه های ناپا بلند پوشیده می شوند.
 
 مجموعه ای که در اختتامیه با تشویق های شدید استقبال شد. از جمله دوستان زیادی که از سلیبرتی هایی همچون  سینا میلر و الکسا چونگ گرفته تا لیا کبد و مارک جیکوبز با کت بنفش رومی و کفش پاشنه بلند در کت واک حاضر بودند باعث هیجان و جذابیت بیشتر این رویداد بود..
 
در این کالکشن جذاب، مبتکرانه، جالب و تجربی به بهترین معنای کلمه. مانند روپوش‌ها و لباس‌های مخملی رنگ‌آمیزی که با اجازه دادن به تکه‌های یخ رنگ به آرامی چکه کردن چند متری پارچه ساخته شده‌اند.
 
این مجموعه یک استایل  ناپسند و طراحی که منتقدان را دست به قلم کند و نقد منفی بنویسند را نداشت. در عوض، این یک کمد لباس کامل و باحال و لباس ایده آل برای زنان شهری فعال امروزی بود. همیشه پیچیده و هنرمندانه به نظر می رسند، حتی در حالی که به نظر می رسد لباس ها به معماری اطراف خود اشاره می کنند - کلاسیک یا صنعتی.
 
در واقع، اگر فکرش را بکنید، هیچ کدام از طراحانی که امروزه در نیویورک کار می کنند بهتر از Proenza Schouler مد آمریکایی را تعریف نمی کنند. این دوره  زمان عرض اندام آنهاست.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید