با ایده ای بی نهایت خاص اما کثیف در کت واک برند بالینساگا همراه باشید( 2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

در این روزها در دنیای مد همیشه اخبار و موضوعات غیر منتظره از موضوعات جذاب تا موضوعات کمی ناخوشایند به گوش میرسد که طراحان لباس و برندها های بزرگ برای جذابیت دادن و ایجاد هیجان  و در مواردی رساندن حرف خود و ذهنیت های خود در مورد موضوعات گاه خوشایندو گاه ناخوشایند اجتماعی به گوش مخاطبین خاص خود دست به نوآوری های نامربوطی میزنند.

 

 

در کت واک و کالکشن 2022 - 2023 این برند بزرگ بالینسیاگا ایده بی نهایت متفاوتی را ارائه می کند.

 

 

ایده تازه برند بالینسیگا یکی از این ایده ها بوده است که با ایجاد چطور واقعا متفاوت و ناخوشایند در یک محیطی که دست ساز ایجاد کرده و مقدار زیادی لجن و گل زغال را از یکی از معادن حومه پاریس برای ساخت صحنه اجرای کالکشن آورده و روی زمین و تمام دیوار های محل برگزاری کت واک ریخته و در میان این باطلاق لجن مسیری گود حفر کرده تا مدل ها از آن عبور کنند و همچنین به همه مدعوین هم این نکته را گوشزد کرده که در این کت واک گلی میشوید . 

 

 

سخنگوی برند بالنسیگا اینگونه بیان می کند که این ایده (دمنا) طراح ارشد برند برای نمایش آثار مخربی است که انسان برای زمین ایجاد نموده و هر روزه در حال گسترش آن است  . 

 

برند بالنسیگاه یکی مشهورترین برندهای اسپانیایی است که بی نهایت طرفدار دارد و از نوآوری های خود همیشه برای هیجان بیشتر و ایجاد جذابیت برای طرفداران خود استفاده می کند و افراد مشهوری از همه طبقه های اجتماعی طرفدار این برند مشهور هستند. 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید