در شرکت ایندیتکس چه می گذرد ؟ بزرگترین گروه مد جهانی ( 2022)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Inditex یک شرکت پوشاک چندملیتی اسپانیایی است که دفتر مرکزی آن در Arteixo (A Coruña) در گالیسیا قرار دارد. در 12 ژوئن 1985 توسط آمانسیو اورتگا تاسیس شد.

ایندیتکس، بزرگترین گروه مد در جهان، بیش از 7200 فروشگاه در 93 بازار در سراسر جهان دارد. فروشگاه شاخص این شرکت زارا است، اما همچنین مالک زنجیره های زارا هوم، ماسیمو دوتی، برشکا، اویشو، پول اند بیر، استرادیواریوس و اوترکوئه هستند.

 

اکثر فروشگاه‌های آن متعلق به شرکت‌ها و برندهای جهانی هستند، در حالی که حق امتیازها عمدتاً در کشورهایی واگذار می‌شوند که املاک شرکت‌ها نمی‌توانند تحت مالکیت خارجی باشند.

این شرکت یک مدل کسب‌وکار منحصربه‌فرد را اجرا می‌کند: به جای اینکه درصد زیادی از تولید را برای فصل مد بعدی متعهد شود، شرکت مقدار کمی را متعهد می‌کند و از بازخورد مشتریان و یک شبکه تولید کارآمد برای پر کردن فروشگاه‌ها با محصولات جدید و متفاوت به صورت هفتگی استفاده می‌کند.

 

سبک های جدید تنها در 5 روز نمونه اولیه می شوند و 60 درصد از تولید به صورت محلی اتفاق می افتد تا زمان تولید را کوتاه کند. در فروشگاه‌های زارا، حداقل ۱۵ روز طول می‌کشد تا یک لباس جدید از طراحی و تولید به قفسه‌های فروشگاه برسد.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید