با نگاهی به تازه هایی از ووین وست وود در پاریس (2022و 2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

خیابان سنت مارتین پاریس غروب جمعه با طوفان مواجه شد و ترافیک در اطراف کنسرواتوار هنر و متریرس تقریباً متوقف شده بود. در شلوغی و سردرگمی، جمعیت ناهمگونی در بیرون جمع شده بودند که شامل عکاسان، روزنامه نگاران، تأثیرگذاران، افراد مشهور، رهگذران کنجکاو و طرفدارانی بود که امیدوار بودند نگاهی اجمالی به ستاره های بین المللی داشته باشند. کوپرنی، مورد علاقه پلتفرم های رسانه های اجتماعی، در حال حاضر یکی از محبوب ترین برندهای فرانسوی در صنعت مد است.

 

در اتاق منسوجات موزه، مردم پس از بیش از 40 دقیقه تأخیر بی تاب شده بودند. این برنامه پس از ورود آخرین مهمانش آغاز شد: کایلی جنر، با لباس کوتاه آبی برقی و عینک آفتابی کانسپت. جوانترین عضو این قبیله کارداشیان هفته مد پاریس بسیار شلوغی را پشت سر گذاشت و از جمله در شوهای استودیو آکنه و بالمین شرکت کرد. Sébastien Meyer و Arnaud Vaillant از کوپرنی یک نمایش مد را در قالب ادای احترام به زنان قوی و قدرتمند ارائه کردند. اما ستاره یک لحظه هم گمان نمی کرد که ده دقیقه بعد حضور او بیش از حد حکایتی باشد.

 

کوپرنی وفادار به سبک خاص و مدرن خود، کت و شلوار مردانه را به شکل لباس های هیبریدی ست کرده ، ترکیب از ژاکت های چند لایه یا ادغامی در پشت لباس های کاملاً زنانه، از سوی منتقدان و بلاگرها تفسیر شد ، در حالی که کت های دکمه دار روی تاپ های سفید پوشیده می شدند، که این یک امر ضروری و یک نوعی از استایل است. موردی از پیشنهاد های برای بهار/تابستان 2023 دارد. لباس‌های کوتاه نامتقارن با چاک‌های (کناری) برند فرانسوی با جزئیات الهام‌گرفته از لباس‌های زیر زنانه، مجموعه‌های مشکی با لهجه‌های آبی متالیک و فوشیا و پدهای شانه‌ای اغراق‌آمیز با تقلید از زره‌های روباتیک، شلوارهای باری کوتاه ، آنها را غیررسمی  می‌کردند. - شلوارک ها و مدلهایی از لباس های هیکل مدل ها را در آغوش گرفته بودند و بر تن آنها خود نمایی می کردند . مجموعه ای از ظاهرهایی پاستلی، تزئین شده با کریستال های درخشان کوچک، این مجموعه را در جستجوی زنانگی جدید تقویت کرده است.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید