پاریس مکانی برای یادگیری بیشتر مد و لباس (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

پردیس پاریسی IFA Paris در قلب منطقه نوزدهم پاریس، محله‌ای پرجنب‌وجوش و هنری، مشرف به کانال معروف de l'Ourcq واقع شده است. این مرکز مجهز به امکانات و کلاس‌های آموزشی پیشرفته است که برای بهینه‌سازی آموزش مد از جمله اتاق‌های الگوسازی، پارچه‌کاری و خیاطی، آتلیه طراحان، اتاق کامپیوتر، آزمایشگاه فن‌آوری مد و همچنین یک کافه تریا و فضاهای کاری فراوان دانش‌آموزان اختصاص یافته است.

 

 

 

IFA Paris در سال 1982 تاسیس شد تا میراث مد فرانسه را با دنیای مدرن جهانی ترکیب کند. IFA Paris به عنوان تنها مؤسسه در پاریس که تمام دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می کند، به یک مجموعه دانشجویی بین المللی از تمام گوشه و کنار جهان پاسخ می دهد. آکادمی بین المللی مد که بیشتر با نام IFA پاریس شناخته می شود، دوره های کارشناسی طراحی و بازاریابی و دوره های کارشناسی ارشد در زمینه طراحی، تجارت، ارتباطات و تجمل را در محیطی از همکاری چند رشته ای به دانشجویان ارائه می دهد. IFA Paris با داشتن پردیس‌هایی در پاریس، شانگهای و استانبول در خط مقدم آموزش مد و تجملات قرار دارد و دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که بازتابی از وسعت فرصت‌های موجود در این صنعت پر جنب و جوش است.

 

 

IFA Paris که در خیابان 18-24 Quai de la Marne قرار دارد، مشرف به کانال مشهور de l'Ourcq است و در قلب منطقه نوزدهم در حال توسعه قرار دارد.

 

 

این محله پرجنب‌وجوش و هنری همچنین مکان‌های دیدنی فرهنگی بسیاری از جمله سینماهای MK2، فضای اجرای پوینت افمر برای کنسرت‌ها و باله‌ها، و مرکز هنری le CENTQUATRE با طیف گسترده‌ای از پیشنهادات فرهنگی، نمایشگاه‌ها و نمایش‌های مد برجسته است. این منطقه همچنین محل سایر مدارس معتبر اختصاص داده شده به هنرهای خلاق است، از جمله École Nationale Supérieure d'Architecture de Paris-La Villette (ENSAPLV) و کنسرواتوار ملی سوپریور موسیقی، و نزدیک به École Internationale de Créet de Audiovisuelle است. تحقق (EICAR). "The 19th" به عنوان یکی از مهیج ترین و مهیج ترین مناطق برای دانش آموزان در سراسر پاریس در حال ظهور است و IFA پاریس مفتخر است که بخشی از این محله است.

 

 

 

پاریس جایگاه ویژه ای در صدر دنیای مد و لوکس دارد. به‌عنوان زادگاه مد، برخی از مشهورترین طراحان و خانه‌های مد از جمله Chanel، Yves Saint Laurent و Dior را در اختیار جهان قرار داد و همچنان مکانی است که طراحان مد معاصر از جمله Martin Margiela، Rick Owens و Alber Elbaz برای زندگی و کار انتخاب می‌کنند. احساس خاص پاریسی ها برای مد فراتر از محدوده صنعت و به فیلم های شهر، گالری های هنری، موزه ها، تئاترها و زندگی خیابانی گسترش می یابد.

https://www.ifaparis.com/campus/paris/

 

 

در حالی که پاریس بدون شک دارای تاریخ برجسته مد و لوکس است و در حال و آینده آن به همان اندازه قانع کننده است. پاریس همچنان پایتخت مد جهان است و می‌تواند آن را با رویدادهای مهم مد مانند هفته مد دو بار در سال، نمایشگاه‌ها و نمایشگاه‌های تجاری، فروشگاه‌های مفهومی جذاب و آژانس‌های مد پیشرو در صنعت ثابت کند. گروه‌های لوکس بزرگ مانند LVMH، PPR و شرکت‌هایی مانند هرمس، کارتیه و باکارا همگی دارای دفتر مرکزی در پاریس هستند. در تاریخ اخیر، پاریس تقریباً هر بخش از اقتصاد خود را از طریق مد، جواهرات، مراقبت از زیبایی و همچنین غذا،  و سفر و موضوعات مختلف  به لوکس ترین مرکز یادگیری و آموزش و تفریح تبدیل کرده است. پاریس یک ایستگاه ضروری برای متخصصان مد و تجملات جوان است که مایل به درک نیروهای فرهنگی، صنعتی و بازار هستند که دنیای مد امروز را شکل می دهند.

 

سبد خرید