مراسم مهم و تاثیر گذار مت گالا . مراسمی در هفته اول ماه مه ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Met Gala ، مراسمی هیجان انگیز . شما هم دعوت شده اید، گروهی از بچه های اینترنتی در حال برگزاری بزرگترین مهمانی مد سال هستند.

 

این زمانی از سال است که در جریان رویدادهای قرن 21 ، ارتشی از طراحان ، آرایشگران ، گل فروشان ، طراحان و افراد مشهور قرار است در هتل های کارلایل و مارک در نیویورک حاضر هستند و تعداد بالای افراد در این مراسم باعث این موضوع می شود که  آسانسورها را مسدود می کنند. در این رویداد برندهای پوشاک که دارای برجسته ترین و نام دار ترین برندها هستند نام هاای همچون : : Christian Dior، Louis Vuitton ، Bottega Veneta ، Versace.

 

 

 

 

این زمانی است که پاپاراتزی تجهیزات خود را بررسی می کند و لیست بهترین و بدترین لباس ها شروع به تکثیر می کند.

 

این هفته یک هفته قبل از اولین دوشنبه ماه مه است-یعنی هفته قبل از Met Gala ، پربیننده ترین رویداد مد است با افراد مشهور در سال ، و مهمانی ای که خبر افتتاحیه فیلم پرفروش سالانه موزه هنر متروپولیتن را اعلام می کند

 

حداقل در زندگی واقعی. در جهان موازی معروف به توییتر یا ( ایکس )  اوت کوتور یا مد سفارشی  یا "hft" یکی از خاص ترین و تاثیر گذار ترین و گرانترین نوع لباس در دنیای مد بشمار می آید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در 4 مه ، اولین hft Met gala برگزار می شود. میزبانی شده توسط گروهی از دانش آموزان Gen-Z/کاربران hft ، در اصل نوامبر است و به عنوان یک قطعه سرگرم کننده برای رویدادی که همه آنها با وسواس دنبال می کردند ، تصور می شد ،این رویداد تصور می شود که هرگز نمی توان به آن دسترسی داشته باشند.

 

اما از آن زمان به بعد ، همه گیری در سراسر جهان ، و با پایان دادن به تجمعات عمومی و به دام انداختن همه در انزوا با طرز پوشیدن شلوار ، آنچه در لارک شروع شد ، تنها مهمانی شهر است. برنامه ای که برنامه نسبتاً متفاوتی دارد.

 

 

 

به جای رویداد بازاریابی بسیار پردرآمد ، برندهای بسیار مارک دار ، بسیار پردرآمد در مت گالا تبدیل شدبه یک رویداد مجازی ، که توسط رئیس آن آنا وینتور کنترل می شود ، که لیست مهمانان را تعیین می کند و چه کسی می پوشد ، هنگام ورود و آنچه می خورند ، یک جشن باز بودن لباس به عنوان راهی برای بیان خود

 

به جای نیاز به شهرت ، ثروت ، نفوذ قابل اندازه گیری - یا حتی لباس های جدید! - برای شایستگی بلیط ورود ، فقط به اشتیاق ، تخیل و تمایل به مشارکت نیاز دارد.

 

 

 

 

مهمانان با ارسال ظاهر خود-کولاژ یا عکس یا سایر خلاقیت های بصری که در یک طرح خاص طراحی شده اند-در توییتر با هشتگ #HFMetGala2020 "می رسند". تقریبا 900 نفر برای "حضور" ثبت نام کرده اند. (سال گذشته حدود 550 مهمان در Met Gala واقعی حضور داشتند. Vogue و "Access Hollywood" در تماس بوده اند.

 

و hft ، یک خرده فرهنگ بسیار آواز اما نه چندان شناخته شده از رسانه های اجتماعی که به رویکردی بسیار مراقب (که برخی می گویند بسیار انتقادی است) نسبت به فرهنگ ، علم و عجیب و غریب مد اختصاص داده شود ، ممکن است هرگز یکسان نباشد.

 

 

بخشی از مطلب مراسم met gala 

 

 

 

 

 

سبد خرید