پیش بینی آینده ، هوش مصنوعی و تغییراتی در صنعت مد (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی نرم‌افزار هوش مصنوعی (AI) در سال‌های آینده به سرعت رشد کند و تا سال 2025 به حدود 126 میلیارد دلار آمریکا برسد. یادگیری.

 


هوش مصنوعی چیست؟
هوش مصنوعی به توانایی ماشینی اطلاق می شود که قادر به تکرار یا شبیه سازی رفتارهای هوشمند انسان مانند تجزیه و تحلیل و قضاوت و تصمیم گیری است. هوش مصنوعی که در علوم کامپیوتر و منطقه مورد بحث در فلسفه نشات گرفته است، در دهه‌های گذشته به سرعت تکامل یافته و توسعه یافته است و موارد استفاده از هوش مصنوعی اکنون در همه گوشه‌های جامعه ما یافت می‌شود: دستیارهای صوتی دیجیتالی که در تلفن‌های هوشمند یا بلندگوهای هوشمند ما زندگی می‌کنند. ، چت ربات های پشتیبانی مشتری و همچنین روبات های صنعتی.
سرمایه گذاری در هوش مصنوعی

 


بسیاری از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت فناوری سرمایه‌گذاری هنگفتی برای خریدهای هوش مصنوعی و تحقیق و توسعه مرتبط با هوش مصنوعی انجام داده‌اند. وقتی نوبت به درخواست های ثبت اختراع هوش مصنوعی توسط شرکت ها می رسد، مایکروسافت، آی بی ام، گوگل و سامسونگ هر کدام هزاران مورد از این گونه برنامه ها را ارسال کرده اند و بودجه برای استارت آپ های مرتبط با هوش مصنوعی سالانه ده ها میلیارد دلار افزایش می یابد.

 

سبد خرید