راهکاری جدید برای توصیه ابزاری برای جمع آوری اطلاعات سایز بندی در صنعت مد ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

ابزار توصیه اندازه مبتنی بر هوش مصنوعی فرانسوی Kleep 1.8 میلیون یورو جمع آوری می کند


راه حل پیشنهادی اندازه مبتنی بر هوش مصنوعی فرانسوی، Kleep، که در ژوئن 2023 راه اندازی شد، 1.8 میلیون یورو در دور بودجه جمع آوری کرد تا به تسریع رشد آن کمک کند. Kleep همچنین قصد دارد از سرمایه برای توسعه وب سایت جستجوی محصول خود استفاده کند.

 

 

 

دور تامین مالی شامل چندین سرمایه‌گذار از جمله دیوید دایان (مدیر عامل Showroomprivé)، لوران گروسمن (هم‌بنیان‌گذار Celio)، فیلیپ برلان (مدیر عامل La Redoute)، راشل چیچپورتیچه (رئیس‌جمهور سابق ژروم دریفوس)، اولیویه شفر (مدیرعامل شرکت) بود. گروه Le Printemps)، اریک د Bettignies (بنیانگذار Advancy)، Rossella Blatt (رئیس سابق هوش مصنوعی Levi's and Nordstrom)، مشاور منابع انسانی Chantal Baudron، و Irani Ventures، صندوق سرمایه گذاری مخاطره آمیز Factory 54 فروشگاه اینترنتی مد .

 

 

 

 

Kleep به عنوان یک استارت آپ در سال 2021 توسط Federico Fortis و Théophile Bousquet ایجاد شد و در حال حاضر 20 برچسب مد ( برند ) را به عنوان مشتری دارد. فناوری آن به آن‌ها کمک می‌کند تا بازدهی ناشی از خرید آنلاین لباس را به حداقل برسانند، که اغلب به دلیل اندازه‌ها و برش‌های مغایر با شکل بدن و انتظارات مشتریان است. راه حل مبتنی بر هوش مصنوعی Kleep به طور بالقوه می تواند نرخ بازگشت را به نصف کاهش دهد و نرخ تبدیل را 15٪ تا 25٪ بهبود بخشد.

 

 

 

 

Kleep می‌گوید: «در حالی که راه‌حل‌های اندازه‌گیری موجود بر اساس اندازه‌گیری‌های تقریبی مشتریان و اطلاعات عمومی لباس است، الگوریتم‌های Kleep می‌توانند توصیه‌هایی برای اندازه متناسب با هر محصول و مورفولوژی بدن و ترجیحات شخصی هر مشتری ارائه دهند.» Kleep برای شروع جستجوی لباس فقط به دو عکس از کاربران خود نیاز دارد.

 

 

 

ارائه Kleep

Kleep علاوه بر پشتیبانی از برچسب‌ها ( برندها ) در به کارگیری راه‌حل‌های پیشنهادی اندازه دقیق، مایل است از سرمایه‌ای که برای توسعه وب‌سایت جستجوی محصول خود به‌دست می‌آورد، استفاده کند، که از هوش مصنوعی برای شناسایی محصولاتی استفاده می‌کند که به بهترین وجه با معیارهای جستجو و انتظارات خریداران آنلاین مطابقت دارند.

 

 

Kleep در حال حاضر توسط استارت‌آپ‌های فرانسوی Station F و La Caserne، Bpifrance و اداره منطقه‌ای Île-de-France را پشتیبانی می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید