برند tory burch بار دیگر باعث هیجان در صنعت مد شد . (2022-2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

برند آمریکایی tory burch بار دیگر در ایده های خود برای طراحی مجموعه ای تازه موضوعات و متریال های نوآورانه ای را به برای طرفداران و منتقدان و فعالان مد رونمایی کرده است.

 

 

این طراح لباس سر شناس با ایده هایی که برای کالکشن 2023 خود ارائه نموده است نظر منتقدان و سر دبیران مجلات مد دنیا را به سوی خود جلب نموده است و برای طرفداران این برند و صنعت مد ایده هایی هیجان انگیر را ارمغان آورده است که در کالکشن 2023 خود رونمایی می شود.

 

 

 

 

یکی از موضوعاتی که در این کالکشن و ایده پرداری به آنها پرداخته شده است ایده هایی از فرم لباس های اداری با رنگ های بسیار آرامش بخش و زیبا به صورت کت های ترکیبی است که از اهمیت بالایی در این کالکشن خاص و اختصاصی برخوردار شده است.

 

 

 

 

 

استفاده از رنگ های متنوع و زیبا و ترکیب های از رنگ ها که وقار و آرامش و زیبایی را در فرمی بسیار مدرن برای زنان به همراه دارد و ایده هایی ناب برای طراحی آکسسوری کیف با نماد و لوگو برند یکی دیگر از جذابیت های فوق العاده این برند در فصل 2023 می باشد. 

 

 

 

 

 

 

 

منتقدان بزرگی در مورد این کالکشن اتفاق نظر دارند که این طراحی ها و ایده پردازی ها بسیار نوآورانه و خاص برای افراد که به ترکیب در ست لباس با رنگ های متنوع علاقه دارد کمک می کند و به آنها زیبایی دوچندانی می دهد 

 

 

 

 

 

سبد خرید