برای دنیایی بدون آلاینده ها آماده شویم (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

صنعت مد و خرده فروشی در سال های اخیر برای کاهش ضایعات و کاهش اثرات زیست محیطی آنها تحت فشار زیادی قرار گرفته است. این مسئولیت بر عهده کل زنجیره عملیات طراحی قرار گرفت و  تیم های طراحی فروشگاه و شرکت های عرضه کننده مانند این شرکت در زمینه طراحی مانکن ها فعالیت دارند . با این تفاوت که این شرکت دارای  مشتریان هستند که متقاضی محصولات نوآورانه و ایده های هوشمندانه ای هستند که تا کمک این مانکن ها در کاهش آلایندگی  سهیم باشند و به آرزوهای پایداری خود دست یابند.

 

در جشن روز زمین شرکت  Blacks Visual با استفاده از بلوک‌های رنگارنگ اکو رزین در ترکیب با مانکن‌های پایدار BPlast بوناوری نشان داد که یک پیشنهاد چقدر می‌تواند خلاقانه باشد.

 

Blacks Visual از طریق پروژه "MATERIA" خود در حال بررسی ایده ها بوده اند ، ابتکاری برای کاهش ضایعات و بهبود بازیافت در سطح تولید، توسعه مواد مقاوم جدید که عمر طولانی تری در فروشگاه دارند.

 

بسیاری از طرح‌های ویترین ها  و فروشگاه‌ها نیاز به چرخش بالای مواد سفارشی دارند. این باعث تولید زباله هایی می شود که اغلب دفع آن آسان تر از استفاده مجدد است. این پیشنهاد با ترویج استفاده مجدد، کاهش تولید مواد مضر ، و همچنین عملیات حمل و نقل و ضایعات مواد مرتبط را کاهش داده اند . بلوک‌های سبک و قوی سازگار با محیط زیست که برای حداکثر گزینه‌های پیکربندی به هم متصل می‌شوند، امکان تنظیمات نمایشی چندگانه را با حداقل پیچیدگی نصب اضافی فراهم می‌کنند.

 

در ترکیب با مانکن های پایدار BPlast Bonaveri، این پیشنهاد به طور قابل توجهی ضایعات را کاهش می دهد و عملکرد خوب را از طریق استفاده مجدد ترویج می کند.

 

بوناوری در خط مقدم طراحی مانکن پایدار با معرفی مجموعه Schläppi 2200 BPlast در چالش فرش سبز در سال 2016 با حضور آنا وینتور، ناتالی ماسنت - رئیس شورای مد بریتانیا، آماندا بری - مدیر عامل بافتا، موزه ویلیام وینتاژ و میتروپولی حضور داشته است. اندرو بولتون، متصدی موسسه مد نیویورک.

 

از آن زمان این شرکت ها  پیشنهاد بسته بندی بسیار کارآمدتری را ایجاد کرده اند که مصرف آب و مواد زاید را کاهش می دهد و امکان تحویل فشرده تر و کاهش حجم حمل و نقل را فراهم می کند. آنها همچنان به کشف راه های جدید برای کاهش اثرات زیست محیطی خود از طریق مواد جایگزین و استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در سطح کارخانه ادامه می دهند.

 

سبد خرید