با برند سازگار با محیط زیست ecoalf همراه شوید و ترند جدید را دنیال کنید ( 2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

Ecoalf با نام تجاری گوئینت پالترو، Goop، برای راه اندازی یک مجموعه کپسولی محدود همکاری می کند.

این برند اسپانیایی پایدار به دنبال گسترش سبد مد خود است. پس از راه اندازی خط 1.0 خود در ژوئن گذشته، که مشخصه آن سبک همیشگی و قیمت گذاری عالی آن است در حال فعالیت مدوام است، این برند تحت هدایت کارآفرین خاویر گوینه، مجموعه کپسولی را با همکاری بازیگر برنده اسکار گوئینت پالترو راه اندازی می کند. این همکاری انحصاری حاصل اتحاد با Goop، برند سبک زندگی و سلامتی است که توسط این بازیگر آمریکایی در سال 2008 تأسیس شد.

 

 

مجموعه کپسولی که رویکرد نوآورانه و پایدار برند مادریدی را با تجربه و استعداد طراحی Goop گرد هم می‌آورد، از یک کپسول پنج تکه محدود از لباس‌های ساخته شده از عناصر بازیافتی تشکیل شده است. اینها شامل بطری های پلاستیکی است که توسط پروژه "Upcycling the Oceans" بنیاد Ecoalf از ته دریا جمع آوری شده است، یا یک ماده خلاقانه ساخته شده از بقایای محصول ذرت. به همین ترتیب، لباس ها بر اساس ایده ساختن آنها "به راحتی قابل بازیافت در پایان چرخه زندگی" ساخته و طراحی شده اند.

 

با قیمت کمی بالاتر از طیف محصولات Ecoalf، با قیمت‌هایی از 299 یورو برای یک کت پایین تا 500 یورو برای یک کت بارانی سرمه‌ای ساختار یافته، این خط شامل یک پانچوی لحاف سفید روشن، یک کت دو رنگ با برش کلاسیک است. و همچنین یک نسخه آبی سرمه ای دیگر با بالشتک های برآمده. این مجموعه اکنون به صورت آنلاین و در فروشگاه های فیزیکی منتخب در دسترس است.

 

گوینچه در مورد طراحی این مجموعه که دارای بالاترین کیفیت مواد ساخته شده توسط Ecoalf در 12 سال گذشته بود، توضیح داد: «وقتی من و گوئینت با هم آشنا شدیم، بلافاصله به هم متصل شدیم زیرا دیدگاه مشابهی داشتیم و میل یکسانی برای ایجاد یک سبک زندگی پایدار احساس می‌کردیم. رئیس شرکتی که عضو آن بوده است، افزود: "هدف ما از این همکاری افزایش آگاهی حتی در خارج از دنیای مد بود. این مجموعه فراتر از ظاهر خوب است، بلکه در مورد انجام کار درست و احساس خوب در مورد آن است." جامعه B-Cord از سال 2018.

 

 

Ecoalf

 

این شرکت اسپانیایی که در سال 2009 تأسیس شد، در حال حاضر تحت کنترل گروه سرمایه گذاری Treis است و ادعا می کند که بیش از 500 پارچه پایدار تولید کرده و 275 میلیون بطری پلاستیکی و همچنین 80 تن تور ماهیگیری و لاستیک بازیافت کرده است.

 

Ecoalf به رهبری آندرس لوپز از ابتدای سال گذشته، گردش مالی 39 میلیون یورویی را در سال 2021 ثبت کرد و انتظار دارد در سال مالی جاری 50 درصد رشد کند. آخرین تحولات بین المللی آن شامل افتتاح یک فروشگاه شاخص در میلان است. قبل از پیوستن به Ecoalf، لوپز در Pepe Jeans کار می کرد.

 

پالترو 14 سال پیش Goop را در ابتدا به عنوان یک خبرنامه هفتگی راه اندازی کرد. به تدریج، این سرمایه گذاری به یک برند جامع سبک زندگی و سلامتی تبدیل شد و همه چیز از محصولات زیبایی، لباس، ویبراتورها و مکمل های غذایی را ارائه می داد.

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید