2 تریلیون فرصت شغلی تا سال 2030

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

Fuelarts به همراه Denis Belkevich و DAO Metaverse Council اخیراً میزبان یک وبینار به منظور بحث در مورد همکاری بین مد متاورس و هنرهای دیجیتال، فناوری NFT در بخش مد، فرصت‌های مالی برای برندهای مد در Metaverse و موارد دیگر شده‌اند. در اینجا برخی از نکات برجسته وبینار آمده است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"2 تریلیون فرصت تا سال 2030". این عدد چه چیزی را نشان می دهد؟ "2 تریلیون فرصت تا سال 2030". این عدد نشان دهنده چیست؟ همه می دانند که هیچ شرکتی به تنهایی نمی تواند ۲ تریلیون دلار به دست آورد. با این حال، طبق گزارش اخیر مک کینزی، متاورس پتانسیل تولید تا 5 تریلیون دلار ارزش تا سال 2030 را دارد و این حدس منصفانه است که صنعت مد حدود 2 تریلیون دلار هزینه خواهد داشت. این بازار می‌تواند توسط استارت‌آپ‌های جوانی که در حال حاضر Metaverse Metaverse را توسعه می‌دهند، تصاحب کنند. پیش‌بینی‌ها و همچنین گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد آینده Metaverse Fashion Metaverse وجود دارد، اما ما قبلاً می‌دانیم که DAOها (نه برندهای بزرگ مانند دنیای فیزیکی) نقش کلیدی در Metaverse Fashion دارند. این را می توان با ماهیت غیرمتمرکز متاورس و همچنین تمایل GenZ برای مدیریت دارایی های خود (و همچنین هویت آنها از طریق دنیای مد) توضیح داد. از سال 2023، تیم مربیان Fuelarts متخصص در هنر + فناوری و NFT را با طراحان مد دیجیتال و معماران متاورس جذب می‌کنیم. این مربیان به استارت‌آپ‌هایی کمک می‌کنند که هنر و مد را در ماورای جهان ادغام می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

- از سال 2020 شاهد همکاری های زیادی بین برندهای مد و هنرمندان دیجیتال / استارت آپ های NFT هستیم. به نظر شما آیا این برندها سعی می کنند به زبان دیجیتال Gen Z صحبت کنند و آنها را به خرید لباس واقعی ترغیب کنند؟ یا این برندها لباس دیجیتال تمام عیار را به عنوان آینده می بینند؟ برندهای مد در حال حاضر در Metaverse چه چیزی ایجاد می کنند؟ با آخرین نسخه از پروژه Tiffany's x Crypto Punks، دیدن اتصال صنعت مد به طور مستقیم به یک جامعه بومی کریپتو و سفارشی کردن محصولی بدون ارتباط واقعی با بازار فعلی خود جالب بود. یا مخاطب برند این استراتژی از دارندگان موجود در جوامع کلیدی وب 3 با استفاده از دسترسی هایی که قبلاً ارزشمند بودن آنها ثابت شده بود، استفاده کرد و خطر سرمایه گذاری برند خود را در آن کاهش داد. برای توصیف واقعی یک پروژه به عنوان وب 3، من معتقدم که باید به طور واقعی با پیام برند مطابقت داشته باشد، جوامع جدید و موجود را از طریق گفت و گوی باز اعمال کند، و از فناوری انقلابی استفاده کند که همان بلاک چین Lauren Kacher است.

 

 

 

 

 

 

چگونه فناوری NFT می تواند بخش مد را بهبود و توسعه دهد؟ چه مسائلی را NFT می تواند در صنعت حل کند؟ چه چیزی MFC را خاص می کند؟ فناوری NFT می تواند دسترسی به صنعت را هم برای سازندگان و هم برای طرفداران دموکراتیک کند. با ارائه شفافیت از طریق داده های زنجیره ای، می توانیم زنجیره تامین مد را پایدار و هدفمند کنیم. ما می‌توانیم به سازندگان و طراحان در سراسر جهان اجازه دسترسی مستقیم به مصرف‌کنندگان و رویدادها را از طریق متاورس بدهیم. فرهنگ و ایده در سطح جهانی و محلی، مستقیماً برای مصرف کننده، پرورش و حمایت خواهد شد. اشکال جدیدی از خلاقیت، معنا و تولید از طریق DAO و روش‌های همکاری غیرمتمرکز متولد خواهند شد، که نیاز به دروازه‌بانان در صنعت را از بین می‌برد. آنچه شورای مد Metaverse را خاص می‌کند این است که ما به حمایت از توسعه کل اکوسیستم مد دیجیتال اختصاص داریم. تمرکز بر استانداردهای جامعه محور، شفافیت و رشد خلاق. ما خدمات مشاوره، آموزش و راه‌اندازی/همکاری پروژه‌ها را به صنعت در حال رشد ارائه می‌کنیم، در حالی که فضای امن و برابری را برای اعضای DAO برای به اشتراک گذاشتن دانش و یادگیری فراهم می‌کنیم.

سبد خرید