بلا حدید با خط جدیدی از NFT به Metaverse می‌رسد ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

همه یک تکه از بلا حدید می خواهند. اکنون، به لطف یک پلتفرم جدید NFT (توکن غیرقابل تعویض) به نام CY-B3LLA، آنها می توانند یکی از آنها را بگیرند، البته به روشی مدرن و تا حدودی عجیب. حدید با همکاری reBASE، یک سایت متاورز اجتماعی، گستره وسیعی به طور دقیق ۱۱۱۱۱ اثر منحصر به فرد از آثار هنری آنلاین قابل خرید بر اساس تصویر خودش منتشر می کند.

 

 

 

این NFT ها دارایی های دیجیتالی هستند که اساساً سوغاتی ها یا مجموعه های سایبرنتیکی هستند. همچنین چیزی فراتر از ذخیره کردن JPEG بر روی دسکتاپ شماست: شما یک رکورد دیجیتالی (در اصل شماره سریال یا گواهی اصالت) دریافت می کنید که ثابت می کند شما و فقط شما این دارایی خاص را خریداری کرده اید. حدید از 10 خلاق مختلف خواست تا با اسکن‌های سه‌بعدی از بدن او هنر بسازند، از جمله پرتره‌هایی که او مانند یک ملکه سایبورگ متحرک کار کرده است. برای آثار او هفته‌ها لیست انتظار باز است، با بیش از نیم میلیون نفر ثبت‌نام کننده آنلاین، و در نهایت، اکنون که CY-B3LLA در حال کاهش دادن این زمان است، می‌توانند تکه‌ای از سوپرمدل خود را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنند.

www.vogue.co.uk/fashion/article/bella-hadid-nfts

 

 

 

حدید ابتدا به دلیل علاقه مادام العمر به بازی، هسته اصلی این ایده را داشت. برادر کوچکترش انور که بزرگ شد، عاشق World of Warcraft بود، اما خود حدید همیشه مجذوب دنیای خشخاش ماریو بود. او با خوشحالی از زوم می‌گوید: نام مستعار من در 18 سالگی بود، زمانی که برای کار سفر را شروع کردم، پرنسس هلو بود. هنگامی که جهان به دلیل کووید قفل شد، شیفتگی او به زندگی آنلاین بیش از حد شد. او می گوید: "در دوران قرنطینه، رویای من این بود که یک دختر گیمر کامل باشم و با افراد دیگر بازی کنم." «وقتی شوق NFT در من به وجود آمد، من واقعاً کنجکاو بودم که ببینم آن جامعه در بازی چگونه است. من می خواستم این آواتار جالب را ایجاد کنم و در آن جهان باشم و با مردم ارتباط برقرار کنم.

 

 

 

به طور طبیعی، حدید از امکانات زیبایی شناختی خلق هنری از روی تصویر خود هیجان زده بود. او یک اسکن سه بعدی خلق کرده و ارائه کرده است که هنرمندان می توانند از آن برای ایجاد NFT استفاده کنند. احتمالاً 200 دوربین اطراف من بودند و من در وسط ایستادم و شکلم را تغییر دادم، بنابراین تمام این قسمت‌های مختلف بدنم، نسخه‌های مختلف حالات صورت، انگشتان دست و پاهایم را گرفت. ما می‌خواستیم خیلی واقع بینانه باشد.» اما فراتر از ظاهر و احساس NFT ها، او این پلتفرم جدید را ساخت تا جنبه اجتماعی داشته باشد. اگرچه برخی از جزئیات هنوز مبهم به نظر می رسند، خرید یکی از NFT های حدید در نهایت به شما امکان می دهد به ملاقات و احوالپرسی آنلاین و واقعی با مدل دسترسی داشته باشید. «ما رویدادهای مختلفی را برگزار خواهیم کرد. توکیو - امیدوارم این یکی از اولین فضاهای پرتاب ما برای رسیدن به آینده  باشد. این اساساً یک ایردراپ است: اگر در توکیو هستید و قهوه می خورید و ناگهان من دقیقاً همسایه شما هستم، یک پینگ دریافت خواهید کرد. "فقط به جاهای مختلفی که دوست دارم می روم و افرادی را می بینم که از من حمایت می کنند و آنها را در آغوش می گیرم."

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید