لباس هایی که ضربان قلب شما را افزایش میدهد (24-2023)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

کشور های بسیاری هستند که در زمینه مد و نساجی بسیار قدرتمند و فعال هستند و تنوع محصولات و ایده های آنها برای این دو صنعت بالا و در سطح گسترده ای وسیع است . زیبایی و جذابیت صنعت نساجی در برخی از کشورها مانند ایتالیا زبانزده عام و خاص است و هر کجا نام پارچه و محصولات مد به زبان می آید در بیشتر گرایش ها نام ایتالیا در ذهن افراد نقش می بندد . 

 

در دنیای امروز که فناوری و تکنولوژی همه توان خود را بکار گرفته و علاقه و اشتیاق بیشتر افراد و هنرمندان به استفاده از آن سوق پیدا کرده است ، هستند کشورهایی که در زمینه نساجی و هنر پارچه سازی و رنگ از قدرتمند ترین ها و جذاب ترین کشورها هستند و هنرمندان بی نظیری در این کشورها در حال فعالیت هستند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هندوستان ابرقدرتی که بیشتر عرصه های علم و تکنولوژی و هنر خود را به همه دنیا ثابت کرده است. یکی از جذابترین و زیبا ترین و تاثیر گذار ترین موضوعاتی که این کشور مورد توجه قرار داده است بعد تکنولوژی اینترنت و دنیای دیجیتال، در زمینه پارچه سازی و ساخت پارچه های بسیار جذاب و دست بافت و استفاده بی نظیر و بدون رقیب از رنگ و ترکیب آنها با هم به گونه ای که در هنگام دیدن آثار آنها ضربان قلب افراد به شدت بالا می رود . لباس هایی همچون ساری ها و لباس مجلسی . لباس های عروس که از نظر هنر کم نظیر ترین هستند. استفاده از فرم و ها ونقش ها و ترکیب آنها با رنگ هایی بی نهایت خاص و در عین حال ساده به بی نظیر شدن این لباس ها مخصوصا لباس های عروس کمک می کند و زنان و دختران بسیاری از همه دنیا را به اینکه در مراسم ازدواج یا مراسم های خاص و مهمانی های خاص خود از این لباس ها استفاده کنند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

این موضوع تنها به لباس های زنان ختم نمی شود و در زمینه لباس های مردانه هم آثار و هنرمندی های کم نظیری را به وجو می آورند و با لباس های زنانه ست می کنند که هوش از سر ببینده بدر می برد . 

تنوع رنگی و حتی تضاد های رنگی که در این ست های لباس مردانه و زنانه در کنار هم قرار می گیرد به بی نظیر ترین شکل هیجان را برای ببیندگان بالا می برد 

 

 

 

 

 

 

 

 

شکل بکار گیری نقوش در پارچه سازی و استفاده از تضاد های رنگی در طراحی پارچه و پارچه سازی و ساخت پارچه ها و استفاده از متریال هایی همچون طلا و نقره در بافت آنها و و ست کردن آکسسوری های دست ساز برای این نوع از لباس ها به بی نظیر شدن آنها کمک بی نهایتی می کند . 

 

 

 

پارچه سازی و لباس عروس در هندوستان 

 

 

 

 

سبد خرید