بازاری جدید در لباس کودک در بریتانیا (2022)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

بازار لباس بچه گانه Dotte اولین برنامه فروش دوباره را اضافه می کند

Dotte، اولین بازار فروش مجدد لباس‌های کودکان در بریتانیا، برای اولین بار اپلیکیشنی را راه‌اندازی کرده است زیرا به «ماموریت خود برای ارائه یک درمان چرخشی  کامل به سریع‌ترین حوزه مد» ادامه می‌دهد.

 

این کسب‌وکار دو ساله به سریع‌ترین بازار رشد به همتا تبدیل شده است که به مد کودکان اختصاص داده شده است، جایی که والدین می‌توانند لباس‌های کودکانه خود را بخرند، بفروشند، اهدا کنند و بازیافت کنند.

 

و راه‌اندازی این برنامه زمانی انجام می‌شود که Dotte تصویر برند جدیدی را نیز معرفی می‌کند «که قرار است خدمات این برند را حتی بیشتر گسترش دهد و فروش مجدد، اهدا و بازیافت را برای جامعه آسان‌تر کند».

 

همچنین ویژگی های جدیدی مانند معرفی ابزار جستجوی بدون جنسیت وجود دارد.

 

این شرکت گفت که در حالی که رفتار مد سریع مصرف‌کننده بزرگسال ناشی از تمایل به خواستن چیزی جدید است، بازار پوشاک بچه‌ها همیشه به دلیل نیاز به لباس‌های جدیدی بوده است که بیشتر از آن رشد می‌کنند.

 

و با توجه به اینکه لباس‌های کودکان به‌طور متوسط ​​بین دو تا سه ماه پوشیده می‌شوند و انواع لباس‌ها قبل از تولد دومشان، حدود 280 لباس را از بین می‌برند، جای تعجب نیست که این شرکت گفت: «بازار فروش مجدد جهانی قرار است دو برابر سریع‌تر باشد. مد تا 2030».

سبد خرید