با ایده های نو در طراحی لباس با همکاری با موزه متروپولیتن نیویورک (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

Pacsun مجموعه کپسولی را با The Met راه اندازی کرد

Pacsun یک مجموعه کپسولی منحصر به فرد را با همکاری موزه هنر متروپولیتن در شهر نیویورک راه اندازی کرده است.

این مجموعه با لقب «مطالعه هنرهای زیبا: نکات برجسته از Met Reimagined by Pacsun»، از نقاشی‌های اواخر قرن نوزدهم از طیف وسیعی از آثار هنری مجموعه Met با تمرکز بر گل‌ها و مناظر دلپذیر الهام می‌گیرد. به طور خاص، شامل 30 قطعه پاییزی و زمستانی است که شامل لباس‌های گرمکن، تی‌شرت، کلاه، جوراب و موارد دیگر می‌شود.

 

در سراسر مجموعه، تناسب مدرن با طرح های نقاشی رنگ روغن تاریخی ترکیب شده است. آثار هنری مستقیماً روی طرح‌ها اعمال می‌شوند و به صورت چاپ سراسری تغییر شکل می‌دهند.

 

برای ایجاد مجموعه نهایی، تیم طراحی Pacsun از نزدیک با موزه همکاری کرد تا اطمینان حاصل شود که سبک ها به آثار اصلی که از آنها الهام گرفته بودند وفادار می مانند. این مجموعه به آثار هنری تیپولو و لاتور و همچنین آثار پر جنب و جوش ون گوگ اشاره دارد.

 

بریان اولسون، رئیس Pacsun، گفت: "هنرها همچنان برای مصرف کنندگان و جامعه ما مهم هستند، و همکاری با چنین موزه نمادینی که در دنیای مد طنین انداز است، برای ما یک همکاری طبیعی است." ما از اینکه چندین اثر برجسته و مهم The Met برای این مجموعه در دسترس ما قرار گرفت، سپاسگزاریم

 

موزه هنر متروپولیتن در سال 1870 تأسیس شد و امروزه ده‌ها هزار شیء را به نمایش می‌گذارد که 5000 سال هنر از سراسر جهان را پوشش می‌دهد. این موزه در دو مکان نمادین در شهر نیویورک زندگی می کند - خیابان پنجم Met و The Met Cloisters.

 

این غیرقابل انکار است که گذشته تأثیر سنگینی بر مد داشته است، و Pacsun، همراه با آژانس جهانی مجوز Beanstalk، می خواستند تاریخ غنی The Met را از طریق یک مجموعه کالا و پوشاک که این تاریخ را جشن می گیرد، برجسته کنند. این مجموعه شامل سبک های مناسب است. اولسون ادامه داد: برای هر کسی که بپوشد، به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا خود را با هنری که فرهنگ ما را شکل داده و هنوز هم شکل می دهد، بسازند.

 

مجموعه در سایزهای XS تا XL موجود است. اکنون در 200 مکان خرده فروشی برتر Pacsun و در Pacsun.com در دسترس است. در جشن همکاری و راه اندازی، فضاهای خالی در فروشگاه های منتخب Pacsun در اطراف کپسول طراحی می شود.

 

سبد خرید