با نوع تازه ای از لباس های زد عرق از برند Qore performance آشنا شوید ( 2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

برخلاف درک قبلی ما از لباس های هیدراتاسیون به عنوان پیراهن هایی با جیب های داخلی پر از آب (به «کوهان شتر» فکر کنید)، ست پیراهن و شورت هیدراتاسیون که اخیراً توسط Qore Performance عرضه شده است، بر جلوگیری از کم آبی بدن تمرکز دارد.

این نوع از لباس ورزشی  با جیب‌هایی در اطراف شریان‌های اولنار/رادیال و براکیال در مچ دست و ساعد داخلی، و همچنین روی شریان فمورال در قسمت داخلی بالای ران، این پیراهن‌ها و شورت‌های سبک فشاری در واقع درجه های HydraQore جذب‌کننده گرما را نگه می‌دارند. که این نقاط نبض که خون در نزدیک‌ترین نقطه به سطح پوست شما می‌رود.

این درجه های نوع پارچه  HydraQore شبیه بسته های سرد عمل می کنند که می توان با انداختن کیسه در آب یخ یا قرار دادن آنها در یخچال به مدت 15 دقیقه آنها را شارژ کرد. با این حال، بر خلاف کیسه های سرد واقعی، درجه ها در حدود 60 درجه فارنهایت منجمد می شوند، و آنها را برای حفظ رگ های خونی باز لازم برای دفع موثر گرما در هنگام ورزش یا ورزش ایده آل می کند.

در یک مطالعه بالینی اخیر در مورد اثربخشی لباس های هیدراتاسیون Qore که توسط Qore Performance منتشر شد، گزارش شده که پیراهن ها و شورت ها به طور متوسط ​​40 درصد بیشتر آبرسانی می کنند و 3 درصد افزایش استقامت را نشان می دهند. بهبودهای کلی در عملکرد و سلامت ارائه شده در این مطالعه نتیجه قابلیت‌های هیدراتاسیون HydraQore است. در واقع، این درج ها در وهله اول از عرق کردن پوشندگان جلوگیری می کنند.

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید