حراج آمریکایی CFDA، برنده سنت مارتینز، خانه همپتونز رامی بروک (2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

حراج آمریکایی CFDA، برنده سنت مارتینز، خانه همپتونز رامی بروک

CFDA و Sotheby's قطعاتی از طراحان برجسته آمریکایی را به حراج می گذارند، ادن تان برنده جایزه برتر در سنت مارتینز لندن شد، رامی بروک در ساوت همپتون افتتاح شد.

 

حراج آمریکایی: برای اولین بار، ساتبیز و شورای طراحان مد آمریکا در یک حراجی انحصاری برای ارائه ظاهری از طراحان برتر آمریکایی، شامل طرح‌های معروف و قطعات کمیاب اهدایی اعضای CFDA و مجموعه‌داران مد آمریکایی، شریک شدند.

 

 

این نمایشگاه ژانرها و دوره های زمانی را برجسته می کند موضوعاتی که مد آمریکایی را متنوع و تأثیرگذار کرده است، از ظاهر و استایل های  به یاد ماندنی در فرش قرمز تا لباس های خیابانی. جزئیات بیشتر حراج در در سایت CFDA  در دسترس خواهد بود.

 

CFDA با یک متصدی کار خواهد کرد تا لات های حراج را کنار هم بگذارد.

 

این حراج در ساتبیز از 27 نوامبر تا 12 دسامبر در کنار فروش هفته لوکس این شرکت در نیویورک برگزار می شود. حراج دارای یک جزء آنلاین خواهد بود و مشخص نشده است که آیا حراج زنده وجود دارد یا خیر.

 

تمام عواید حاصل از فروش به بنیاد CFDA تعلق خواهد گرفت که از بورسیه های CFDA و مشاوره تجاری برای پرورش نسل بعدی مد آمریکایی بکار گرفته شود . - LISA LOCKWOOD

 

EDEN TAN'S WIN: نمایشگاه سالانه فارغ التحصیلان سنترال سنت مارتینز در مقطع کارشناسی و  دانشجویانی که در مرزهای مد با منسوجات، سیلوئت ها و تکنیک های منحصر به فرد پیش می برند.

 

ویترین 134 فارغ التحصیل که در داخل پردیس Granary Square در کینگز کراس برگزار شد، مطمئناً مطابق با شهرت مدرسه مد به عنوان "بزرگترین کارخانه جهان برای ایجاد چالش" است، همانطور که رئیس فعلی آن، گریسون پری، مدرسه را توصیف می کند.

 

ادن تان، طراح لباس مردانه، برترین افتخار جایزه استعدادهای جوان حرفه ای L'Oréal را به خانه برد. مجموعه او با عنوان «روی پارچه قرض‌شده»، حول محور پایداری است و از سرگرمی‌اش برای توسعه تکنیک‌های جدید استفاده می‌کند.

 

سبد خرید