مدلی که اتفاقی به شهرت جهانی رسید ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مطمئنم برای همه ما پیش آمده که مردم ما را با دیگری اشتباه بگیرند. معمولاً به سلام کردن به یک غریبه با ظاهری گیج ختم می شود، و بس. اما برای یک لین اسلیتر 63 ساله، این اختلاط در نهایت منجر به تغییر زندگی او شد.

 

او در هفته مد نیویورک برای صرف ناهار در نزدیکی مرکز لینکلن به ملاقات یکی از دوستانش رفت. ناگهان عکاسان خارجی او را محاصره کردند و جمعیت زیادی را به خود جذب کردند. آنها به اشتباه فکر می کردند که او یک نماد مد است و از آن به بعد - او در واقع تبدیل به یک نماد مد شد.

 

به گفته DYT، عکاسان لین را احاطه کردند و شروع به عکس گرفتن کردند، در حالی که روزنامه نگاران در حال سوال پرسیدن بودند. این موضوع باعث تجمع گردشگران شد و آنها شروع به گرفتن عکس و فیلم با گوشی خود کردند. به نظر می رسد همه فکر می کردند که با یک نماد مد روبرو شده اند. لین می گوید که گیج شده بود، اما پس از آن دوستش از راه رسید و آنها با هم به این وضعیت خندیدند. این زمانی بود که دوست گفت: "وای، تو به طور غیرمنتظره ای به یک نماد سبک تبدیل شدی." و در واقع، این زمانی است که همه چیز برای نماد مد تازه کشف شده شروع به تغییر کرد.

www.diyphotography.net/photographers-journalists-confuse-university-professor-fashion-icon-change-life/

 

لین فوردهام یک زن تحصیل کرده و موفق، استاد دانشگاه فوردهام است. اما به غیر از این، او همچنین یک خانم زیبا و شیک است. جالب است که تنها یک ماه قبل از اینکه او برای یک نماد مد گیج شود، وبلاگی به نام "آیکون تصادفی" راه اندازی کرد. لین می‌گوید که این کار را به این دلیل شروع کرده است که «در یافتن یک وبلاگ مد یا مجله‌ای که زیبایی‌شناسی شهری، مدرن و روشنفکری را ارائه می‌دهد، اما همچنین با زنانی صحبت می‌کند که او در شهرها «زندگی‌های جالب اما معمولی» می‌نامند، صحبت کرده است. به لطف اشتباه خبرنگاران و عکاسان، نام وبلاگ او ابعاد کاملاً جدیدی پیدا کرد.

 

وبلاگ لین خوانندگان جدید زیادی پیدا کرد و صفحه اینستاگرام او در حال حاضر 203 هزار دنبال کننده دارد. او در بسیاری از مجلات مانند Elle، L'Officiel، Harper's Bazaar، Vogue - به نام چند مورد به نمایش درآمد. به گفته SLR Lounge، او در حال حاضر با Elite London قرارداد دارد و با برندهای مد معروف مانند Mango و Uniqlo کار کرده است.

 

 

 

آنچه لین اسلیتر برای آن ایستاده است شکست دادن تبعیض مبتنی بر سن در مد و زندگی روزمره است. او در برابر مفهوم "لباس پوشیدن برای سن خود" می ایستد و می گوید که "تا زمانی که "در لباس خود احساس راحتی می کنید، سن شما کاملاً بی ربط است." و من نتوانستم بیشتر موافق باشم.

 

 

 

 

 

 

 

 

شخصاً احساس می کنم عمیقاً از داستان لین الهام گرفته و قدرتمند شده ام. با تمام توقعاتی که از جامعه و اطرافیانم دارم، به سن سی سالگی "ترسناک" نزدیک می شوم. من تقریباً مانند سن نوزده سالگی لباس می پوشم و به همان اندازه احساس جوانی و خنگی می کنم. بنابراین من معتقدم داستان تبدیل شدن به یک نماد تصادفی فقط مربوط به مد نیست، بلکه لایه های زیادی دارد.

 

 

 

من فکر می کنم مثال لین اسلیتر نشان می دهد که ما نباید در مورد سبک زندگی و انتخاب لباس زیر انتظارات و محدودیت های جامعه قرار بگیریم. تبعیض سنی در هر سنی وجود دارد (و من احساس می‌کنم که مخصوصاً در مورد زنان صدق می‌کند). از زمانی که توانستیم انتخاب کنیم چه چیزی بپوشیم و چگونه رفتار کنیم، از ما خواسته می شود که «مناسب سن خود» لباس بپوشیم و رفتار کنیم.

 

 

 

 

شاید ساده لوحانه به نظر بیایم، اما فکر می‌کنم به بیان ساده، باید هر اندازه که احساس می‌کنید، رفتار کنید و لباس بپوشید. با تشکر از این واقعیت که لین فقط خودش بود، لباس "نامناسب برای سن" پوشیده بود، او توجه عکاسان را به خود جلب کرد و در کانون توجه قرار گرفت. همچنین، اگر رویای مدل شدن یا نماد مد شدن را داشته اید، داستان لین نشان می دهد که هیچ وقت دیر نیست و سن در واقع فقط یک عدد است.

 

 

سبد خرید