Lacoste مجوز رایحه را از Coty پس می گیرد و با Interparfums پیوند میدهد . (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

لاکوست قراردادی 15 ساله با اینترپارفیومز SA، شعبه پاریسی غول عطرسازی آمریکایی اینتر پرفیومز امضا کرده است. از 1 ژانویه 2024، این یک معامله جهانی است.

 

 

 

این قرارداد شامل «هزینه ورودی» 90 میلیون یورویی است و Interparfums را مسئول ایجاد، توسعه، تولید و بازاریابی تمام خطوط عطر و لوازم آرایشی تحت برند Lacoste، در توزیع انتخابی و همچنین در شبکه بوتیک لیبل خواهد کرد.

 

 

 

 

راه اندازی اولین خط عطر جدید برای سال 2024 برنامه ریزی شده است.

 

تیری گیبرت، رئیس Lacoste، از دانش و خلاقیت ثابت شده دارنده مجوز جدید [که] دارایی های کلیدی برای ادامه توسعه دسته عطر ما خواهد بود که نقش مهمی در شهرت لاکوست دارد، ستایش کرد. چشم انداز مشترک ما به ما این امکان را می دهد که رویکردی را اتخاذ کنیم که به طور فزاینده ای با کدهای هویتی قوی برند که عطرهای آن هنوز پتانسیل بالایی دارند مطابقت دارد.

و ژان مادار، مدیرعامل اینتر پرفیومز اضافه کرد که تیم مدیریت Lacoste "چشم انداز روشن و دقیقی از پتانسیل توسعه بزرگ این برند دارد، که به ما امکان می دهد عطرها را بالاتر و بالاتر ببریم. این یک گام استراتژیک جدید مهم در زندگی Interparfums است.

 

 

 

 

این معامله در حالی صورت می‌گیرد که کوتی مجوز فروش عطر Lacoste خود را با توافق دوجانبه به شرکت اعلام کرد.

کوتی طی شش سال گذشته این برند را مدیریت کرده است و می‌گوید: «رایحه‌های مردانه Lacoste با دو ستون برنده جوایز، L'Homme و Match Point، نوآوری‌های متعدد و بهبود 17 رتبه در زبان فرانسوی، جایگاه برتر را در بازار تضمین کرده‌اند. رتبه بندی بازار».

 

 

 

Lacoste's Guibert همچنین گفت که این مشارکت باعث شد این برچسب "گام مهمی در توسعه خطوط عطر خود برداشته باشد." اکنون زمان آن فرا رسیده است که این برند رویکرد خود را برای ادامه رشد خود تجدید کند، در بازاری که لاکوست هنوز پتانسیل بالایی دارد.

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید