اسکوپ مارک های کلیدی را که در رویداد بعدی نمایش داده می شوند، اعلام می کند (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مجموعه‌های جدید برای فصل AW23 از Gaston Luga، Chelsey Greene، Flower Mountain، Tandem، Transit و La Coque Française ارائه می‌شوند.

برند سوئدی Gaston Luga جدیدترین مجموعه کیف های خود را به نام Rough Edges به نمایش خواهد گذاشت. استودیو چلسی گرین خطی از جواهرات میناکاری شده با دست را عرضه خواهد کرد. مجموعه کفش‌های Flower Mountain رنگ‌ها و پارچه‌های الهام‌گرفته از ژاپن را با هنر ایتالیایی ادغام می‌کند. و لباس های زنانه Tandem ایتالیایی "استایل را همراه با راحتی و روحیه ورزشی آرام، در تضاد با جنبه های رمانتیک" بیان می کند.

 

 

 

در همین حال، ترانزیت که از تلفیقی خلاقانه بین طراحی اسکاندیناوی و کار ایتالیایی شکل گرفته است، طرح‌هایی را ارائه می‌کند که «بر اساس شور، غرور، چشم‌اندازی روشن و آزمایش‌های خستگی‌ناپذیر ساخته شده‌اند». و تولید کننده لوازم جانبی La Coque Française، "مجموعه ای نوآورانه از زنجیر تلفن که دنیای فناوری پیشرفته و مد را در هم می آمیزد" ایجاد خواهد کرد.

در این فصل، Scoop شامل 2nd Day، جسیکا راسل فلینت، Miss June، Not Shy، ACBC، Jitni، Dom Gur، Lemon Jelly و بسیاری دیگر خواهد بود.

 

 

این نمایشگاه خریداران بین المللی ممتاز و گران قیمت از جمله هاروی نیکولز، براون توماس، جان لوئیس، سلفریج، گالری لافایت، بیمن و لو بون مارکه، و همچنین بوتیک های مستقل از جمله برناردز، کورت یارد، مرکانتیل و استنولز را به خود جذب می کند.

سبد خرید