هفته مد لندن موقعیتی برای برندهای آسیایی (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

از آنجایی که مد و موسیقی بیش از هر زمان دیگری در هم تنیده شده‌اند، ما اینجا هستیم تا با گزارشی از  هفته مد لندن با دومین فصل از نمایشگاه آخر سال 2022 به پایان برسد. مانند هر هفته مد، طراحان، هنرمندان، نوازندگان، اینفلوئنسرها و کسانی که در جهان و دنیای مد  هستند در نمایشگاه ها و خیابان ها گرد هم می آیند، تا با جدیدترین ترندها و یا آنچه که آنها پیش بینی می کنند مرحله بعدی مد را برای  سال آینده را رغم بزنند . امسال، ما این رویداد  را به سه مورد دلخواه شخصی‌مان که در حوزه مد لندن است و از اهمیت بیشتری برخوردار است تقسیم بندی و محدود کرده‌ایم - دو انتخاب آسیایی و یک کلکسیون راو پایدار.

 

PRONOUNCE تأثیرات شرقی خود را با مجموعه خود با عنوان "Whirlpool" به نمایش گذاشت. این برند مد چینی توسط یوشان لی و جون ژو تأسیس شده است که هر دو در شانگهای و میلان مستقر هستند. مجموعه آن‌ها مؤسسه هنرهای معاصر را با مجموعه‌ای از رشته‌های بدون جنسیت که به دهه ۹۰ میرسد به پیش میبرد  ، از جمله عروسک‌های قدیمی چینی و تاپ‌های نخ ریسی که قصیده‌ای برای تربیت آن‌ها هستند، مجذوب کرده است.

دکتر نوکی در افراد مورد توجه و علاقه و برجسته برای طرافداران مد و ما  است، زیرا ما امولسیون کردن فرهنگ پرخاشگر، پایداری، ضد استقرار و شادی بسیار را تماشا و دنبال می کنیم. هر قطعه گواهی است بر موسیقی متن صنعت مد است. درکت واک با وسایل شمشیربازی، ماسک‌های اسکی، نوار چسب، پارچه‌های توری، ماسک‌های حیوانات، شخصیت‌های دیزنی، کرکی‌ها و برندهای محبوب لباس‌های پریشان می‌توانید ظاهری کمتر قابل پیش‌بینی نسبت به قبل هستند را می توانیم دنبال کنیم.

 

 

دیدن تجسم یک استعداد باشگاهی از طریق این مجموعه واقعاً منظره ای بود که کمتر دیده می شود. برخلاف سایر نمایش‌ها، موسیقی توسط بوم‌باکس‌هایی کنترل می‌شد که مدل‌ها در حالی که روی کت واک  راه می‌رفتند با انتهای تی‌شرت‌هایی که در هوا پرتاب می‌شد، رنگ ها و فرمهای زیبایی در کالکشن ایجاد می کرد..

 

یکی از تازه واردان به کت واک  هفته مد لندن، Rui Deng با نقوش عرفانی و قرون وسطایی خود برای برچسب خود RUIRUI DENG است. این طراح با الهام از یک هنرمند هلندی که گناهان و اخلاقیات را به تصویر می کشد، حس سوررئالیستی را در کل مجموعه «ARTHUR» خود در تراس کارلتون هاوس لندن به تصویر می کشد.

 

با بازگرداندن ما به قرون وسطی، مدل‌ها با سیلوئت‌های خیره‌کننده با پانل‌های تیز، کرست‌های قدیمی، پارچه‌های ابریشمی، لباس‌های مونوگرام شدید و لوازم جانبی حیوانات که با دقت در رنگ‌های خاکی در هم تنیده شده بودند، روی باند فرودگاه راه می‌رفتند. این یک داستان افسانه ای بود که در مقابل چشمان ما آشکار شد و با یک عروسی عاشقانه در مجموعه رویایی عجیب و غریب RUIRUI DENG به پایان رسید.

 

با توجه به اینکه یکی از هفته‌های مد Big Four هنوز در پاریس برگزار می‌شود، ما هیجان‌زده هستیم که حتی استعداد هنری خلاقانه‌تری را ببینیم که قبل از پایان سال آشکار خواهد شد (چه کسی نمایش باند کانیه را برای Balenciaga دیده است؟).

سبد خرید