با دواین جانسون و فیلمی متفاوت ( 2022)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

دواین جانسون بار دیگر در نقشی تازه ای به صحنه سینا باز گشته است و در نقشی جذاب و کتفاوت تر از نقش های گذشته به ایفای نقش پرداخته است 

 

آدم سیاه یک نقش متفاوت است و دواین این بار در فرمی متفاوت از بقیه نقش های خود در استایلی متفاوت با شخصیتی متفاوت ظاهر می شود. 

 

 

 

این هنرپیشه خوش اندام و مشهور در بیشتر نقش های خود با استایل و نقش که برای همه به عنوان یک فرد حامی و کمک رسان بوده است ایفای نقش کرده است و در ذهن ببینده حس مثبتی را به وجود آورده است . 

 

اما در (آدم سیاه ) نقش و حسی کاملا متفاوت را دارد و فضا و فرمی متفاوت و خاص را برای ببینده ارائه کرده است . این نقش و فیلم که موسسه (WWE) شرکت برگزار کننده کشتی کج اسپانسر و حامی این فیلم است و بخشی از درآمد این فیلم هم به شرکت WWE  باز میگردد . 

 

 

این یکی از فیلم های اکشن و متفاوت در بین دیگر فیلم از این هنرپیشه مشهور است. 

 

 

 

 

کارگردان : Jaume Collet-Serra
بازیگران : Sarah Shahi, Dwayne Johnson, Aldis Hodge
خلاصه داستان فیلم سینمایی Black Adam 2022 : فیلم بلک آدام محصول کشور ایالات متحده آمریکاست که به کارگردانی ژوامه کویت-سرا ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در تاریخ 22 دسامبر 2021 اکران می شود. تهیه کننده فیلم دواین جانسون است. این فیلم ژانری ماجراجویی علمی-تخیلی و فانتزی دارد.ژوامه کویت-سرا کارگردانی اسپانیایی است که پیش از این فیلم های خوبی به نام جنگل کروز و آب های کم عمق را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است. انتظار می رود این بار بتواند با بازی دواین جانسون بتواند در ژانر فانتزی و ماجراجویی به خوبی ظاهر شود. یکی از معروف ترین نقش های این بازیگر جومانجی است که او را در ذهن مخاطب ماندگار کرده است…تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر – و زندانی شدن به همان سرعت – آدم سیاه (جانسون) از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند…. با لینک مستقیم از دانلود روز دریافت کنید.

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید