تاریک کارول، عکاس مد نیویورک، اولین نمایشگاه انفرادی خود را در ایندیاناپولیس ارائه می کند ( 2022 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مجموعه هنرمندان نوظهور Michael A. and Laurie Burns McRobbie در مدرسه هنر و طراحی هرون، اولین هنرمند این مجموعه، تاریک کارول، آثار خود را در نمایشگاه انفرادی  به نمایش می‌گذارد: EveryBODY ​​IS A GOOD BODY: The Re-formation of Beauty Standards. مجموعه هنرمندان نوظهور به منظور نمایش و حمایت از گزینش متنوعی از هنرمندان نوظهور در سطح ملی و بین‌المللی و ارائه فرصت‌ها و تجربیات یادگیری برای اساتید و دانشجویان است. کارول یک عکاس مد ساکن نیویورک، فعال مثبت اندیشی و هنرمند بصری است که در کارهای خود زمینه جدیدی را ایجاد می کند. نمایشگاه او تا 26 آوریل ادامه خواهد داشت و برای بازدید عموم دایر است.

 

برای اولین نمایشگاه انفرادی خود، کارول می گوید بزرگترین چالش او این بود که تصمیم بگیرد چه چیزی را به اشتراک بگذارد. کار او بسیار متنوع است، با این حال همه حول محورهای یکسانی متمرکز شده اند: رنگ، نور، و فراگیری. او تصمیم گرفت به جای اینکه روی یک موضوع تمرکز کند، با طیف وسیعی از کارهایش برای نمایشگاه شرکت کند. کارول با نور و سایه بازی بسیار تجربی است و می داند که چند داستان مختلف را می توان با رنگ تعریف کرد. در نمایشگاه او، پرتره‌ها از رنگ‌های متضاد و متضاد که فضایی سرگرم‌کننده و یکپارچه‌سازی را به تصویر می‌کشند تا رنگ‌های قرمز و مشکی عمیق که ظاهری تند و جذاب را نشان می‌دهند، متفاوت است.

 

کارول مدرک خود را در طراحی گرافیک گرفت و در اواخر دوره تحصیلی متوجه شد که می خواهد عکاسی را دنبال کند. از عکاسی با دوستانش گرفته تا کلاس برش و عکاسی با مدل ها، او به دنبال اشتیاق خود بود. برخی از تأثیرات اصلی کارول عبارتند از مدونا، دیوید لاشاپل و لیل کیم. او در بروکلین تنها چند بلوک دورتر از جایی که لیل کیم بزرگ شد بزرگ شد و از داستان و سبک او الهام گرفته است. مدونا به او الهام می‌دهد که بتواند سبک خود را تغییر دهد، اما همچنان موضوعات اصلی خود را دست نخورده نگه دارد. کار دیوید لاشاپل همان چیزی است که در ابتدا الهام بخش کارول برای عکاسی شد.

 

کارول می‌گوید: «من برای اولین بار کار او را دیدم و به این فکر کردم که «این کاری است که می‌خواهم انجام دهم».

 

کارول راهی را در عکاسی مد، با سرمقاله ها و پروژه های شخصی خود در مجلات مد هموار کرده است. کارول یک ویژگی پیشگامانه در GQ فرانسه داشت که مدل های رنگین پوست  سایز بزرگ را دعوت به همکاری کرد . او با خواننده رپ Cupcake کار می کرد که اصرار داشت هیچ یک از علائم کشش او روتوش نشود. کارول به این درخواست احترام گذاشت و عکس ها فوق العاده زیبا هستند. پروژه EveryMan یک سریال در حال انجام است که کارول شروع کرد تا به همه مردان قدرت دهد تا به جای نفرت از خود، عشق به خود را تمرین کنند. او در حال ایجاد فضای امنی برای تجلیل از تمام بدن های مردانه است. کارول با هنر خود عمدی دارد و می‌خواهد مطمئن شود که کارهایی را ارائه می‌کند که تأثیرگذار است. او می‌گوید هنگام خلق دو سؤال از خود می‌پرسد: «یکی، آیا به این نیاز است؟ و دو، می‌خواهم مردم با دیدن این تصویر چه احساسی داشته باشند؟»

 

یکی از نیازهای کار او صحبت کردن درباره برندهایی است که روایت جامعیت را جعل می کنند. کارول به‌عنوان یک فرد با ایده سایز بزرگ که در زمینه مثبت‌اندیشی بدن فعال است، می‌داند چه زمانی برندها متنوع به نظر می‌رسند، ایده او جذابیت بخشیدن به هنر مد است نه اینکه واقعاً با یک تیم متنوع کار کند. او از طریق توکنیسم و ​​تلاش های نیمه کاره درست می بیند. کارول می داند که چگونه نشانه گرایی را تشخیص دهد، زیرا او به معنای واقعی کلمه پایه را برای برندهایی ایجاد کرد که به دنبال فراگیرتر شدن هستند. کارول با WGSN، که یک شرکت پیش بینی روند کار کرد که با برندهای بزرگ همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا با آخرین روندها آشنا شوند. او در این مصاحبه در مورد اینکه واقعاً فراگیری در مد چگونه به نظر می رسد صحبت می کند. برندهایی که به WGSN پرداخت می‌کنند - از جمله نام‌هایی مانند آدیداس، ASOS و ریباک -

 

 

 

 

 

کارول با آدیداس برای کمپین تبلیغاتی پراید "فراگیر" کار کرد. پس از اندازه‌گیری و اندازه‌گیری برای عکسبرداری خانگی از طریق FaceTime (این کمپین تبلیغاتی در دوران اوج کووید-19 انجام شد)، آدیداس همچنان یک ژاکت 2X  را برای او ارسال کرد. کارول می گوید که این ژاکت  به راحتی یک 5X است. آدیداس این طراحی ها را  به نماینده خود اطلاع داد تا پس از تست و تست این ژاکت ها احتمالاً یک کار 3X یا 4X  را هم بسازد ، زیرا کت ها این کالکشن سایز بزرگ هستند. آدیداس پس از اطلاع نماینده خود از این موضوع، همچنان یک 2X ارسال کرد. کارول توانست ژاکت 2X را تست کند ، اما خیلی  راحت نبود و به سختی می توانست حرکت کند. او می‌گوید که نگران بود افرادی که او را در محدوده سایز او دنبال می‌کردند، او را در حال پوشیدن این ژاکت ببینند، اما سایز درست برای آنها در وب‌سایت درج نمی‌شود. آدیداس در نهایت سایزهای 5X را ارائه نکرد. که تست طراحی و کالکشن کامل شود . اما کارول در آن مرحله به صورت قراردادی متعهد بود و به هر حال باید عکسبرداری را انجام می داد.

 

EveryBODY ​​IS A GOOD BODY: شکل گیری مجدد استانداردهای زیبایی تا 26 آوریل در گالری هرون به نمایش گذاشته می شود. ورودی رایگان است و می توان پارکینگ را در میز گالری تأیید کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از گالری به وب سایت Herron سر بزنید. برای بررسی بیشتر کارهای او و دنبال کردن او در اینستاگرام، وب سایت کارول را بررسی کنید.

سبد خرید