مدرسه مد conde Nast

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

مدرسه و کالج conde Nast 

 

 

 

امکانات کالج مد و طراحی Condé Nast با جاه‌طلبی‌های کالج و دانشجویان ما ایجاد شده است تا الهام بخش خلاقیت و درخشش آکادمیک باشد.

این کالج در سراسر جهان به عنوان مرکز تعالی آموزشی شناخته شده است - مکانی که در آن نسل جدیدی از بهترین بازاریابان، روابط عمومی ها، سبک شناسان، سردبیران، ناشران و روزنامه نگاران حرفه خود را آغاز کرده اند. کالج با قرار دادن یادگیری پیشرفته، دانش آموز محور، «هرجا، هر زمان» در قلب خود به این مهم دست یافته است. به منظور اطمینان از اینکه دانشجویان ما حداکثر بهره را از بینش منحصربه‌فردی که در صنعت مد دریافت خواهند کرد، می‌برند، کالج یک رویکرد شخصی و بسیار انعطاف‌پذیر برای یادگیری اتخاذ کرده است.

 

 

www.condenastcollege.ac.uk

 

 

محیط یادگیری
دوره های ما بر اساس روش های عملی است، نه فقط تئوری. آموزش فشرده و حمایتی است و نسبت بالایی از جلسات حضوری را با جدیدترین امکانات یادگیری آنلاین ترکیب می کند. این رویکرد منحصر به فرد معلمان را قادر می‌سازد تا پیشرفت دانش‌آموزان را به طور منظم زیر نظر داشته باشند و بازخورد حیاتی ثابتی ارائه دهند. دانش آموزان همچنین با ارائه ارائه های بصری، تجربیات ارزشمند و عملی به دست می آورند. اخلاق کالج این است که دانش آموزان را به دانش و مهارت های مناسب برای طیف گسترده ای از مشاغل در صنعت مد مجهز کند یا آنها را برای ادامه تحصیل در زمینه های مرتبط آماده کند.

 

 

 

 

 

 

کتابخانه چاپی و دیجیتالی ما
دانشجویان به انبوهی از رسانه های چاپی و دیجیتال در محوطه دانشگاه دسترسی دارند. موقعیت مرکزی کالج در لندن همچنین به این معنی است که آنها به بسیاری از کتابخانه ها و موزه های عمومی مهم از جمله کتابخانه بریتانیا، کتابخانه ملی هنر در V&A، موزه طراحی، کتابخانه مرجع وست مینستر، کتابخانه تیت و اتاق های مطالعه آرشیو نزدیک هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید