همکاری و تولیدات جدید از برند H&M و MUGLER در سال (2023-2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

مدل MUGLER H&M

در حال آمدن و ورود به بازار است. یک همکاری بزرگ طراحان جدید، که در می 2023 راه اندازی شد.

H&M مفتخر است که همکاری طراح بعدی خود را اعلام کند - مشارکتی برجسته با خانه Mugler. موگلر همیشه به طیف وسیعی از شخصیت‌ها و انواع زیبایی دعوت می‌کند و اکنون با این مشارکت، در را بازتر می‌کند. مجموعه‌ای که توسط مدیر خلاق Mugler، کیسی کادوالادر، شامل لباس‌های زنانه، مردانه و اکسسوری‌ها می‌شود، در 11 می 2023 در فروشگاه‌های منتخب و آنلاین عرضه می‌شود.

 

 

 

 

همکاری او ماهیت Mugler را در بر می گیرد. خانه موگلر همیشه یک پیشگام، یک قانون شکن بوده است: قهرمان آزادی بیان، زرق و برق بالا و سبکی جسورانه سرکوب ناپذیر. موگلر که توسط طراح فرانسوی مانفرد تیری موگلر در سال 1973 تأسیس شد، از مضامین مثبت بودن بدن، سیالیت جنسیتی، دگرگونی و اعتماد به نفس که اکنون بر مد حاکم است، پیشی گرفت. کیسی کادوالادر، طراح آمریکایی در سال 2018 به این خانه پیوست و ظاهر و میراث خانه را احیا کرد و مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از لباس‌های فوراً قابل تشخیص را تولید کرد. داستان موگلر یکی از نمایش‌های باند آوانگارد و لباس‌های اوت کوتور مرزشکنی است. رویایی زیبایی هایی را به خود می گیرد که از محدودیت ها فراتر می رود و دنیای ماورایی، غیر دودویی و تکنولوژیک را در بر می گیرد.

 

about.hm.com/news/general-news-2023/mugler-h-m-is-coming--a-major-new-designer-collaboration--launch.html

 

بحث‌ها برای این همکاری قبل از مرگ مانفرد تیری موگلر در ژانویه 2022 آغاز شد. این مجموعه تاریخ خانه را با حال و آینده‌اش متحد می‌کند و آثار کلاسیک و امضاهای مختلف موگلر را ارائه می‌دهد. این مجموعه ویترینی پویا از دنیای امروز موگلر است، و راه‌های جذابی است که Cadwallader خانه را تغییر داده و دوباره ابداع کرده تا آن را برای نسل جدید تازه و مرتبط کند.

 

 

 

 

ما مفتخریم که میراث مانفرد تیری موگلر را با این مجموعه جشن بگیریم. همه ما از آشنایی با مانفرد مفتخر بودیم، و این احساس بسیار ویژه ای است که او در مراحل اولیه همراه با کیسی و خانه موگلر درگیر بود. کیسی در ادای احترام به تاریخ و آرشیو، در عین حال که مجموعه را کاملاً معاصر کرده است، چنین کار باورنکردنی انجام داده است. تحت او، Mugler به یکی از خلاقانه ترین و هیجان انگیز ترین خانه ها در چشم انداز مد امروز تبدیل شده است.

 

 

 

 

 

آن سوفی جوهانسون، مشاور خلاق H&M

 

همکاری با H&M واقعاً باعث افتخار است. این مجموعه جشنی است برای همه چیزهایی که موگلر را به عنوان یک خانه تعریف می کند و هر قطعه موگلر اصیل است، از لباس های بدن که به امضای ما تبدیل شده است تا خیاطی های تیز و جین های کار شده. این ویترینی از نمادهای ماست

 

 

 

  کیسی کادوالادر، مدیر خلاقیت در Mugler

 

طراحی های فانتزی این مجموعه، تناسب قابل تشخیص موگلر امروزی است. طراحی هایی با شانه های قوی و بزرگ، تمرکز محکم روی کمر، ایده هایی برای انحناها و خطوط بدن، ادای احترام به اعتماد به نفس. و با این حال، برای اشاره به دیدگاه بنیانگذار خانه موگلر ، در کنار طرح‌های معاصر، مجموعه‌ای از بازسازی‌های آرشیو بسیار خاص و محدود وجود دارد که توسط Cadwallader برای طنین معاصر و گواهی بر نقش اصلی موگلر در سال‌های شکوه انتخاب شده‌اند. درام catwalk دهه 80 و 90. هر قطعه در این مجموعه، لحظه ای از تاریخ مد است، فرصتی برای جامعه جهانی از طرفداران برای داشتن بخشی از میراث برند. در حالی که این مجموعه شامل لباس‌های مردانه و زنانه می‌شود و استایل متقابل جنسیتی متحول کننده که همیشه زیربنای اخلاق موگلر بوده است، محوری است.

 

 

 

برای احاطه کردن روح مجموعه و جشن گرفتن ارتباط طولانی مدت موگلر با موسیقی، اجرا، تئاتر و خرده فرهنگ، Mugler و H&M مفتخرند که یک موزیک ویدئو را با بازی گروهی از ستاره های در حال ظهور - Amaarae، Shygirl، Eartheater و Arca منتشر کنند. آنها با هم برداشت خود را از آهنگ رقص Stardust در سال 1998 به نام «Music Sounds Better With You» به ویژه در جشن این مجموعه ضبط کرده اند. انتخاب آهنگ به حس اجتماعی اشاره می کند که دیدگاه Cadwallader را برای امروز Mugler تعریف می کند.

سبد خرید