همکاری تازه در لند با یک طراح لباس هندی ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

فروشگاه پاپ آپ شاپ پرنیا، خرده فروش مد هندی لوکس، متخصص لباس زنانه دالی جی را به لندن، بریتانیا می آورد. این رویداد از 29 تا 30 آوریل برگزار می شود و شامل یک دیدار و خوش آمد گویی و رونمایی انحصاری لباس عروس خواهد بود.

 

فروشگاه پاپ آپ پرنیا در فیس بوک در 24 آوریل اعلام کرد: «با طراح مشهور دالی جی در لندن ملاقات کنید و خلاقیت های بدیع او را به دست آورید.» این نمایشگاه در نمایشگاه پاپ آپ شاپ پرنیا در خیابان گروسونور در لندن برگزار می شود. 

ww.fashionnetwork.com/news/Pernia-s-pop-up-shop-to-bring-dolly-j-to-london-uk,1510150.html

 

 

 

 

 

 

دالی جی مجموعه ای از لنگاهای مجلل عروس را در این مراسم برای فصل عروسی تابستانی بریتانیا عرضه خواهد کرد. Dolly J به خاطر نگاه کلاسیک خود به زیبایی عروس با ست های بسیار تزیین شده در رنگ های کلاسیک قرمز، صورتی و شامپاین معروف است. این رویداد پاپ آپ به خریداران مستقر در لندن این فرصت را می دهد که بازخورد شخصی خود طراح را در مورد نکات استایل و انتخاب لباس عروس مناسب دریافت کنند.

 

پرنیا قریشی فروشگاه پاپ آپ پرنیا را تأسیس کرد و بعداً این تجارت توسط Purple Style LabsPrivate Limited در سال 2019 خریداری شد. این تجارت تعدادی بوتیک آجری را در متروهای هند و همچنین لندن اداره می کند و همچنین از فروشگاه تجارت الکترونیک خود خرده فروشی می کند. . سال گذشته، این برند اولین فروشگاه خود را که به پوشاک مردانه اختصاص داشت افتتاح کرد.

 

 

سبد خرید