برای سال جدید به ایده های تازه فکر کنیم ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

با رسیدن به پایان سال 2022، صنعت مد به خوبی در حال آماده شدن برای سال جدید است. اما این چه معنایی برای روندهای سبک آینده دارد و طراحان در 12 ماه آینده چه چیزی را ارائه خواهند کرد؟

 

مانند همیشه، صنعت مد به آینده نگاه می کند، با ایجاد سبک ها برای تابستان آینده و بعد از آن، ماه ها قبل نهایی شده است. در اینجا روندهای اصلی مد که صنعت در سال آینده بر روی آنها تمرکز خواهد کرد، و آنچه برای جلوتر ماندن از بازی باید به آن توجه کرد، آورده شده است. بنابراین، کسانی که به دنبال به روز رسانی کمد لباس های خود برای سال جدید هستند، در اینجا چیزی است که ترند خواهد بود.

www.fibre2fashion.com/industry-article/9531/fashion-trends-to-watch-out-for-in-2023

 

 

 

 

گل سرخ

پرینت‌های (پارچه ها ) گل‌دار منتشر شده‌اند، اما یک موتیف گل با آخرین روندی که اخیراً در تمام خانه‌های مد بزرگ دیده شده است، باقی مانده است. روزت‌های (گل ) سه‌بعدی بزرگ و جسور در همه جا وجود دارند، چه به شکل تزیینات روی لباس‌ها، چه در کمربندهای شلوار گنجانده شده‌اند و چه به سبک اضافه شده برای کت و شلوار. سال 2023 همه چیز آماده است تا شاهد تجدید حیات جزئیات حجاری شده با طرح های گلدار باشیم. این یک ظاهر منعطف نیز است، یک افزودن عجیب و غریب یا یک حرکت عاشقانه، یک گل رز می تواند چیزهای زیادی باشد و مطمئناً در تابستان آینده همه چیز را تغییر خواهد داد.

 

 

 

جیب ها

 

جیب ها برای بهار 2023 بازگشته اند، زیرا طیف وسیعی از طراحان از جمله Miu Miu، Diesel و Fendi شلوار، تاپ و موارد دیگر را با جیب های بزرگ به نمایش گذاشته اند. ترجمه این اشکال کت واک ها  به ترندهای خیابانی به این معنی است که امسال به جای بازگشت شلوار باری، چیز جدیدی را شاهد خواهیم بود. ترکیبی از ظاهر مفید و مواد و رنگ‌های ملایم‌تر، این یک برداشت جدید از شلوارهای جیب‌دار است که مطمئناً یک ترند پیشرو در خیابان‌های بزرگ در طول سال خواهد بود.

 

 

 

 

 

توری و لایه بندی شفاف

 

در سال جدید بسیاری از پارچه های شفاف و تزئینات توری که لباس های مختلف را تزئین می کنند، خواهیم دید. دیور و ورساچه در میان دیگران طرح‌هایی را با پارچه‌های شفاف به نمایش گذاشته‌اند که بر روی لباس‌ها قرار گرفته‌اند تا شبح درخشانی به آن‌ها بدهند.

 

توری در مجموعه‌های اخیر نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است، هم به عنوان لایه لایه‌ای و شفاف برای دامن‌ها و تاپ‌ها و هم به‌عنوان پارچه‌ای که در طرح‌ها بافته می‌شود. بخش‌های توری برش و جریان پارچه را در هر لباسی مشخص می‌کنند و ورساچه از این ماده برای جان بخشیدن به تم گوتیک استفاده می‌کند. برخی از طراحان نیز از طبیعت ظریف آن برای افزودن جلوه ای لمسی و متضاد به طرح های جسورانه استفاده می کنند.

modpooshan.blogfa.com/?

 

 

 

 

لباس های کلاه دار

 

با بازگرداندن ظاهری نمادین که توسط گریس جونز که یکی از پیشگامان بود، این لباس کلاهدار در نمایش هایی از ورساچه، آلبرتا فرتی، سنت لوران و غیره به قدرت بازگشت. و نه فقط در کت واک بلا حدید که یکی از چندین سلبریتی است که قبلاً ظاهر خود را روی فرش قرمز امسال به نمایش گذاشته بود  ، بنابراین لحن مد خیابانی در سال 2023 بسیار متفاوت و جسورانه است. ترکیب با روند بعدی این صنعت، لباس کلاهدار ایجاد می کند. ظاهری خیره کننده که مطمئناً در بهار امسال ظاهر می شود.

 

 

 

لباس های ستون دار ( تک رنگ )

 

هالیوود قدیمی با طرح‌ها و مواد مدرن روبرو می‌شود، زیرا طراحان لباس‌های ستونی ( تک رنگ ) پر زرق و برق را برمی‌گردانند و به آن‌ها حالتی کاملاً مدرن می‌دهند. این لباس‌ها با استفاده از پارچه‌هایی مانند مخمل و پارچه ابریشمی که با پاپیون یا بند کشی تزئین شده‌اند، ظاهری خیره‌کننده ایجاد می‌کنند که به روز است و در عین حال نشانه‌ای از زرق و برق و استایل دهه 30 دارد. انتخاب رنگ‌ها اغلب جسورانه هستند، با قرمز و زرد روشن به نمایش در می‌آیند، اما سفید و سیاه سنتی احتمالاً راه را برای بازار پیشرو می‌کنند.

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید