لباس هایی با ایده از درونی حیوانی افراد در هفته مد نیویورک (2023)

 

مجله بنیادی 

 

 

کولینا استرادا هفته مد نیویورک را با پارس آغاز می کند. و یک پارچه و ایده های واقعا خلاقانه. 

دنیای حیوانات و مد چیست؟ از زمانی که انسان شروع به پوشیدن پوست کرد، این دو به هم پیوسته اند، گیاهان و جانوران به عنوان منبع خلاقیت، آسایش، بهره برداری و سیاست مورد استفاده قرار می گیرند. نتایج گاهی زیبا، گاهی وحشتناک، گاهی بحث برانگیز است. (دو هفته پیش، در طول نمایش های لباس در پاریس، شیاپارلی زمانی که طراح دانیل روزبری، سر شیری زنده را بر روی لباسی پوشاند که برخی از مردم به شکارچی بزرگ سفید فکر می کردند، شیاپارلی طوفانی به راه انداخت.) اما در روز جمعه، همزمان با شروع نمایش های نیویورک. کولینا استرادا از مجموعه ای رونمایی کرد که نشان می داد این رابطه می تواند کاملاً چیز دیگری باشد.

 

 

 

 

سرگرم کننده! از نوع هوشمندانه  ای از پوچ گرا همراه با خلاقیت برای ترویج استفاده نکردن از پوست طبیعی . 

 

 

 

این سفر با عنوان "لطفا دوستانم را نخورید" و در خانه مد در حال ساخت کانابیس در سوهو برگزار شد. و با اجراهایی با  توانایی‌های فیزیکی از مدل ها ، که در اتاقی با رنگ سبز خاکی مدل ها روی کت واک حرکت می‌کند.

یا فقط تا حدی در حال حرکت کردن هستند. بقیه اوقات آنها در حال خزیدن، جست و خیز، شوخی کردن، حضار را بو می کشیدند و در غیر این صورت تسلیم حیوانات درونی خود می شدند، در حالی که گوش های آهو، پوزه خوک، سر سگ، منقار توکان و دیگر انواع پروتزهای موجود را به تن داشتند. ساخته شده توسط هنرمند آرایش Isamaya Ffrench.

 

 

 

 

همراه با لوازم جانبی موجودات، تاکسیدرمی هایی سفید با سم‌های روی قسمت بالایی، دم اسب‌های ساخته شده از نخ‌های بازیافتی، طرح‌هایی شبیه خز و مراتع گل‌های وحشی، و زائده‌های شانه‌ای که شبیه شاخ بودند، وجود داشت. طرح رنگی شبیه "پونی کوچک من" روی اسید بود. موسیقی متن شامل پارس و غرش بود.

کاتلین انگمن، مادر چارلی انگمن، مدیر هنری کولینا، یک ژاکت پولک‌دار روی یک کرست روی یک تی شرت با دامن بلند و پنجه‌ای پوشیده بود که به نظر می‌رسید شلوار کلاسیک باربری کولینا از درز جدا شده باشد. یک جورهایی دامن جین D.I.Y.) و مارمولک روی سر طاس او می‌چکد. یکی از مدل‌ها پووی، سگ واقعی خانم تیمور را زیر یک بازو حمل می‌کرد و یک تی‌شرت همسان با چاپ پووی بر روی یک پیراهن آستین پفی پوشیده بود، مانند نسخه‌ای از سینه‌پشت. در پایان، بازیگر تامی دورفمن در نقش عروس با گوش‌های خرگوش و لباس ساتن سفید ظاهر شد.

خانم تیمور در یادداشت های برنامه خود نوشت، هدف این بود که بر این ایده تأکید کند که "ما همه با هم در این کار هستیم."

 

 

 

 


او مدتی است که انسان‌سازی را با انیمورفیسم عوض می‌کند: او نام تجاری خود را بر پایه‌ی مسئولیت‌پذیر محیط‌زیست، با استفاده از مواد عمدتاً زیست‌تخریب‌پذیر، مواد آلی یا بازیافتی ساخته است. در اوایل سال 2021، در طول همه‌گیری کووید-19، او ویدیویی را با همکاری دیوید متینگلی هنرمند «انیمورف» منتشر کرد که مدل‌های او را به خود وحشی‌ترشان تبدیل کرد. اما خانم تیمور به جای اینکه موضع خود را هجو یا موعظه کند، بیان خود را تقریباً به شدت مضحک کرده است، بنابراین نمی توان لبخند زد. یک پل باگت!)

او مانند مری پاپینز پایداری است، با این تفاوت که او به جای شکر، یک قاشق غذاخوری را برای همه مصرف می‌کند که کمی بیشتر ... هوشیاری را تغییر می‌دهد.

 

سبد خرید