برند FENDI و ایده ای تازه و چالش برانگیز (2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

در Fendi، کیم جونز برداشت جدیدی از لباس زیر زنانه ارائه می دهد
شما هرگز به این موضوع که چه انتظاری می توانید  از  هفته مد پاریس داشته باشید فکر کرده اید ؟ ، اما در Fendi، کیم جونز این استدلال را مطرح کرد که لباس یک هنر و موضوعی برای خلاقیت است ، نه اینکه فقط ابزاری برای پوشیدن یا دیده شدن  (یا این روزها، در اینستاگرام و تیک‌تاک به‌طور ویروسی پخش شود.).

 

 

 

جونز که ظاهراً از ستاره‌ها الهام گرفته بود ، یا شاید از احتمالات آینده زندگی در میان آنها ،این طراح لباس  مجموعه‌ای بهشتی از لباس‌های شب در سایه‌های نقره‌ای، بژ و خاکستری ارائه کرد که به نظر می‌رسید روی صحنه کت واک شناور بودند. جونز قبلاً گفت: «من می‌خواستم سبک خودم را کار کنم، زیرا برای من، مد لباس همیشه یک ایده برای زیبا تر شدن و  منبعی برای ایده های آرام و سگینی و وقار است .)

این کالکشن نرمی با ابریشم پوشیده شده روی سوتین های توری، پارچه های توری توری و مهره های پیچیده در تور ادامه یافت، برخلاف آن دستکش های زنجیر مانندی که در تمام مدل ها و طراحی ها وجود دارد. در واقع، افکت زنجیر با برش لیزری چرم نرم، تجلیلی از هنر و مهارت در پشت صحنه  مد لباس و طراحی که روی ریشه هایی از چرمی Fendi ایجاد شد.

 

 

جونز در یادداشت‌های نمایش گفت: «این فصل، من می‌خواستم روی تکنیک‌ها و هنرهای مد لباس، با سبکی، روانی و نگرش امروزی تمرکز کنم.

"این جشنی است از همکاری آتلیه ها و صنعتگرانی که متوجه و متمرکز بر این لباس ها شده اند، کار شدید و تعهد احساسی به هر قطعه ای که هم برای سازنده و هم برای پوشنده وجود دارد را احساس کنند ، و اینکه چگونه سنت های صمیمی لباس هم زنده هستند و هم نفس می کشند به مخاطبین برند نشان دهند و آن را یادآور شوند. این مجموعه یک مجموعه است. که دنیای درونی به یک دنیای بیرونی تبدیل کرده است ، این کالکشن هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری به نمایش گذاشته شده است. 

 

 

برای زیبایی، آرایشگر پیتر فیلیپس آن را ساده نگه داشته و محصولات مرواریدی (مانند پالت درخشش جهانی بک استیج دیور) را انتخاب کرد که از روی پوست باز می‌شوند. او همچنین با آرایشگر Guido Palau روی موهای صاف و صاف با شانه های قابل مشاهده کار کرد.

فیلیپس گفت: «روشن بود که رویکرد ظریف سیلوئت ها، جزئیات الهام گرفته از توری، و پالت رنگ ملایم از آرایش جسورانه بهره نمی برد.

 

سبد خرید