Jacopo Politi طعم تازه ای را به Borsalino می دهد (2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

بورسالینو با حضور یاکوپو پولیتی سرعت خود را افزایش داده است. پولیتی، یک طراح کلاه  با استعداد ایتالیایی که در آوریل 2022 به عنوان رئیس سبک در Borsalino منصوب شد، می تواند حتی یک کلاه پشمی دو رنگ ساده را جذاب جلوه دهد. در نمایشگاه Pitti Uomo در فلورانس، او از اولین مجموعه خود برای پاییز/زمستان 2023-24 پرده برداری کرد که شامل رنگ های فراوان و سرشار از نوآوری و جزئیات کاربردی است که با حس جهت دار القا شده است که به طرز ماهرانه ای کلاه ساز افسانه ای ایتالیایی را جوان کرده است. دامنه.

 

برای زمستان آینده، کلاه کلاسیک فدورا Borsalino در نسخه‌ای با روکش پشمی عرضه می‌شود که با محافظ‌های گوش پشمی جداشدنی، برای شرایط سخت قطب شمال تقویت شده است. کلاه زنانه زیبای کلودت در عوض مجهز به بند شبیه گردنبند زنجیری است طراح نموده است. کلاه های بیسبال نیز با استفاده از مواد لوکس مختلف، رنگ و بوی تازه ای یافته اند. هر دو نوع کلاه دارای نسخه های نمدی هستند که می توان آنها را تا کرد و در جیب گذاشت و بلافاصله شکل ایده آل خود را به دست آورد.

 

پولیتی، 44 ساله، به مدت 20 سال در بخش کلاه کار کرده است و تخصص فنی فراوانی به دست آورده است. پولیتی پس از 9 سال به عنوان مدیر استودیو در Maison Michel، کارخانه تولیدی پاریسی متعلق به گروه Chanel، به Borsalino بازگشت و بین سال‌های 2009 تا 2012 با این برند ایتالیایی با سابقه همکاری داشت. او گفت: "من واقعاً می خواستم برگردم." .

 

پولیتی هر روز صبح 90 کیلومتری بین میلان و الساندریا را طی می کند تا در ساخت کلاه غرق شود. او با تاکید بر تاریخچه قابل توجه این شرکت که در سال 1857 تأسیس شد، گفت: «کلاه و لوازم جانبی است که من را مجذوب خود می‌کند و کیفیت Borsalino به طور غیرقابل انکاری در مقایسه با سایر تولیدکنندگان برتر است. با یک تیم اختصاصی متشکل از نه نفر، تا احساس خود را بسازیم. ما شش ویژگی [نمد] داریم.

بورسالینو قبلاً تا حدودی در مسیر خود مد و طراحی کلاه های کلاسیک قرار داشت. تقریباً مثل این بود که کلاه‌ها به مدت 40 سال در کمد لباس قفل شده بودند. به آینده نگاه کند و با مد ارتباط برقرار کند. ما یک شکاف طراحی 40 ساله برای پر کردن داریم. کارهای زیادی برای انجام وجود دارد، همچنین به این دلیل که ما نیاز به توسعه فرآیندهای تولید پایدار با تأثیر کمتر بر روی کره زمین، به ویژه در رابطه با رنگرزی داریم.

 

 

 

راه اندازی مجدد Borsalino با محبوبیت مجددی که کلاه ها در چند سال اخیر از آن برخوردار بودند،. «امروزه، عموم مردم متوجه شده اند که کلاه ها مفید هستند و به عنوان اکسسوری های کاربردی و مد روز به بازار آمده اند. از آنجایی که کلاه ها در حال تبدیل شدن به یک تجارت بزرگ هستند، شدیدترین رقابت از برچسب های لوکس است. پولیتی گفت: Borsalino به اندازه کافی برای [کلاه هایش] شهرت دارد که مکمل هر ظاهر لباس آماده است و بنابراین تبدیل به یک خرید مد می شود.

 

با این حال، نیازی نیست همه چیز را وارونه کنید. Borsalino به تجاری سازی کلاه های کلاسیک که 40 درصد از کل مجموعه را تشکیل می دهد، ادامه خواهد داد. ماموریت اصلی پولیتی "افزودن به پالت رنگ و طیف اشکال" است، همانطور که در اولین مجموعه نشان داده شده است که در آن، علاوه بر سبک های کلاسیک، او بر روی سه شکل تمرکز کرده است: لوبیا، کلاه بیسبال و برت های سبک باسک، در سایزهای مینی و ماکسی نیز موجود است. او آنها را علاوه بر نمد در انواع مواد غیرعادی طراحی کرده است، مانند کرفس، بوکله و پشم کابل کشی، ترمه، توید شاه ماهی پاشیده شده با بدلیجات و پارچه پرفورمنس لانه زنبوری.

 

پولیتی همچنین از مسابقه فضایی و سفر بین ستاره ای الهام گرفت و چندین الگوی سرگرم کننده و جذاب مانند سحابی و آثار سطحی مریخ را توسعه داد. او همچنین از گشاد کردن و صاف کردن لبه یک فدورا یا پوشاندن آن با یک فیلم هولوگرام درخشان با درخشش های کمانی یا ساخت یک مدل کلاسیک در یک نسخه دو رنگ لذت می برد. او به طور قابل توجهی با رنگ‌ها کار کرد، از یک سو با معرفی رنگ‌های پر جنب و جوش مانند آبی برقی، نارنجی و صورتی، و از سوی دیگر با تحقیق در مورد خاکستری در تمام انواع آن، و از سایه‌های بایگانی‌هایی که در گذشته ساخته شده بودند، مانند Picreco بسیار روشن استفاده کرد. خاکستری

 

بورسالینو بیش از 160 سال پیش تأسیس شد و یک سال قبل از همه‌گیری کووید-19، توسط صندوق Haeres Equita که از دسامبر 2015 مدیریت آن را برعهده داشت، خریداری شد. سال گذشته، Borsalino به رشد خود ادامه داد و 46 کارمند جدید استخدام کرد. در سال 2021، درآمد آن تقریباً 17.5 میلیون یورو بود. به موازات آن، Borsalino ابتکارات زیادی را بین همکاری ها و افتتاح فروشگاه های پاپ آپ انجام داده است. این برچسب اخیراً یک فروشگاه در مالدیو و یک فروشگاه دیگر در قلب منطقه خرید لوکس میلان، در 26 via della Spiga، یازدهمین فروشگاه مستقیم Borsalino افتتاح کرده است.

سبد خرید