تقویم هفته مد نیویورک (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

هفته مد نیویورک در شهر نیویورک برگزار می شود. تقویم رسما منتشر شده است و ما تمام اطلاعاتی را که باید در مورد نمایش های امسال بدانید در اختیار داریم. از طراحان گرفته تا تاریخ، خواندن را ادامه دهید تا تمام جزئیات هفته مد نیویورک بهار تابستان 2023 را دریافت کنید.

 

این آخرین روندهای مد را از برخی از بزرگترین نام های صنعت به نمایش می گذارد. تاریخ های تقویم هفته مد نیویورک بهار تابستان 2023 به شرح زیر است:

 

9-12 فوریه: مجموعه های مردانه؛ 14 تا 17 فوریه: مجموعه های زنانه

 

8-11 سپتامبر: مجموعه های مردانه؛ 15 تا 18 سپتامبر: مجموعه های زنانه

 

چه کسی به هفته مد نیویورک بهار تابستان 2023 دعوت می شود

یک پیشینه خوب در مد یا عکاسی، یا لذت بردن از موقعیت مشهور، کمک زیادی به تضمین این فرصت پر زرق و برق می کند. به طور خلاصه، اگر شما یک ویرایشگر مد یا اینفلوئنسر یا یک سلبریتی باشید، این رویداد اختصاصی دروازه های خود را به روی شما باز خواهد کرد! از افراد رشته های مختلف هنری دعوت می شود تا خود را در این مراسم نوازش کنند. چه در روابط عمومی کار کنید یا داوطلب باشید، یا اگر یک مدل هستید. این رویداد مطمئناً از شما استقبال می کند. همچنین اگر یک آرایشگر مشهور یا یک آرایشگر هستید، می توانید در این رویداد پر ستاره شرکت کنید.

 

هیاهوی این رویداد شما را به این فکر می‌اندازد که آیا این رویداد برای عموم آزاد است یا خیر. متأسفانه، جایگاه بالایی که هفته مد نیویورک از آن برخوردار است به دلیل نام هایی است که در این رویداد شرکت می کنند. این یک رویداد انحصاری است که برای عموم مردم در نظر گرفته نشده است.

 

هفته مد نیویورک بهار تابستان 2022: هفت روند برتر که خریداران فروشگاه باید از NYFW بدانند

انرژی پس از همه‌گیری که طراحان جدیدتر را در مجموعه‌های پاییز/زمستان امسال احاطه کرده بود، الکتریکی بود. بسیاری از ظاهرهای تازه از برندهایی آمده است که احتمالاً قبلاً نام آنها را شنیده‌اید، اما ستاره‌های جدید و هیجان‌انگیزی نیز در نمایشگاه حضور داشتند!

 

رویداد باند بهار و تابستان 2022 شبیه هیچ رویداد دیگری قبل از آن نبود. این رویداد با جذابیت و درخشندگی بیشتری نسبت به سال گذشته، به کسانی که به دنبال ظرافت در زندگی خود هستند، رسیدگی کرد. اگر می‌خواهند از ترندهایی مثل ما در اینجا جلوتر بمانند، قطعاً باید روی این 7 روند برتر هفته مد نیویورک 2022 سرمایه‌گذاری کنند.

 

هفت ترند برتر هفته مد نیویورک 2022

 

1. لباس ورزشی جدید آمریکایی

 

طراحان کت و شلوارهای دوخت با حال و هوای مردانه/ زنانه، از جمله شلوارهای شانه گشاد و گشاد را نشان دادند. مایکل کورس در مجموعه‌های خود پیشنهادهایی برای رنگ‌های خنثی سر تا پا یا رنگ‌های روشن داشت، در حالی که قطعات پیتر دو شامل طرح‌های پالتویی بود که شانه‌هایی شبیه به Balenciaga داشتند و همچنین جلیقه‌های آستین‌دار روی آن‌ها کاملاً در زیر ژاکت‌های ساخته شده از مواد براق جفت می‌شدند. سفید خاکستری شتری - این همه با کفش های عالی تکمیل شد!

 

Row با استفاده از رنگ های روشن مانند نارنجی، صورتی و زرد پیامی را با مجموعه پاییزی خود ارسال کرد. آنها همچنین برای کسانی که می‌خواهند خود را لاغرتر یا ساعت شنی‌تر از حد معمول نشان دهند و بدون اینکه زیر چاقو قرار بگیرند، فرم‌دهنده‌های بدنی را در نظر گرفتند.

 

2. شانل ردوکس

 

کارل لاگرفلد فقید، که به عشقش به همه چیز توییدی و شیک بریتانیایی معروف بود، در این فصل بر طراحان نیویورک تاثیر گذاشت. به هر طریقی به نظر می رسید که چندین مجموعه وجود دارد که با پارچه نمادین نشان داده شده در سراسر به او ادای احترام می کنند، از جمله مجموعه هایی از جمعیت های جوان تر مانند جیسون وو که در آن کت های کوتاه کاملاً در زیر لباس های بلندتر ست شده بودند. آلتوزارا جفت‌هایی را روی کفش‌های کوتاه‌تر ارائه کرد و در عین حال چکمه‌های براق تا ساق پا را به نمایش گذاشت که روی دامن‌های کوتاه نیز عالی بود.

 

 

 

 

3 inside out 

 

بودوار فضایی صمیمی است که در آن طراحان به دنبال الهام گرفتن از لباس‌های زیر زنانه بودند که شامل کت و شلوارهای بدن، کرست و کتانی بود. در Brandon Maxwell ساختار مشکی یا کرم، قطعات ساتن به روش‌های مختلف نشان داده شد. برخی آن‌ها را روی شلوار جین می‌پوشیدند تا جزئیات بیشتری داشته باشند، در حالی که برخی دیگر فقط از پارچه‌های نوعی پارچه ابریشمی تشکیل شده بودند که مانند قلعه‌هایی که تا بی‌نهایت بالا می‌آیند، از شانه‌هایشان پایین می‌آمدند.

 

4. روح سال 76

 

دهه 1970 دوره پر رنگی در تاریخ مد بود. مدهای نامتعارف این دوره همچنان در میان طراحان و مشتریانشان محبوب است، کسانی که از مجموعه‌های نیویورکی با الگوهای قلاب بافی یا تکه‌کاری لذت می‌برند.

 

مد در این دوران با الهام از رنگ‌های غنی از بوهمیایی الهام گرفته شده بود که طی دهه‌ها در طراحان مدرن امروزی مانند تانیا تیلور که لباس آستین زنگی خود را در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشت در حالی که اولا جانسون با استفاده از دامن‌های طبقه‌ای که زیر یک بازو به هم چسبیده بودند، طرح‌ها را ترکیب می‌کرد. یک نگاه غیرمنتظره روی صحنه

 

جاناتان سیمخای شنل پشمی بلند خود را که به صورت خام به دور خود بسته بود و نوارهایی شبیه به آنچه در بین کولی ها می بینیم ایجاد کرد. حالت بین آن زمان و اکنون تغییر چندانی نکرده است، اما تفاوت‌های کلیدی وجود دارد که در صورت مقایسه هر دو دوره، ممکن است متوجه شوید. برای شروع؛ به جای پوشیدن امید، پیراهن های بدون یقه وارونه پوشیده می شوند.

 

5 let Rip

طراحان نیویورک روند آینده نگرانه تری را در مد پاییز امسال بیان کردند. آن‌ها از طرح‌های تخریب‌شده و پاره‌افتاده برای خلق چشم‌اندازهای فرسوده‌ای استفاده کردند که مناسب شخصیت‌های پسا آخرالزمانی از فیلم‌هایی مانند مکس دیوانه یا مردگان متحرک است که در واقعیتی جایگزین زندگی می‌کنند که در آن زامبی‌ها در خیابان‌ها به دنبال طعمه انسان پرسه می‌زنند در حالی که گانگستر ماسک می‌پوشد.

 

طراحان Eckhaus Latta در نیویورک و Chris Leba از R13 به ترتیب با شلوارهای جین پاره برای مردان و همچنین دختران، دیدگاه آینده نگرانه تری از مد پاییزی ارائه کردند. در مکان قبلی، قطعات تخریب شده را در پارچه های پاره شده پیدا خواهید کرد، در حالی که سالن ورزشی النا والز ظاهری الهام گرفته از گوتیک را نشان می داد که پشت پیراهن ها را به صورت کلاه در می آورد و در کنار تعداد زیادی اقلام چهارخانه که با جواهرات لایه ای تزئین شده بودند. همه اینها در طول نمایش آنها روی صحنه دیده می شد.

 

 

 

6. پیتر دو

 

در چند سال گذشته، تغییر بزرگی در نحوه لباس پوشیدن افراد ایجاد شده است. بازگشت ایمنی از زندگی در قرنطینه با موج جدیدی از مد در پیتر دو مورد استقبال قرار گرفت. خیاطی فوق‌العاده‌ای که در گذشته دیده می‌شد جای خود را به کت و شلوارهای روزانه آرام‌تر داده بود، که به‌طور واضح برش خورده و به زیبایی با جدایه‌های نرمی که تنها به چهار رنگ محدود می‌شوند، ست می‌شدند: مشکی (نهایی رسمی)، سفید (در هر جایی می‌توان آن را پوشید) خاکستری. /تن های بژ برای روزهای سردتر یا شتری اگر احساس گرمی می کنید!

 

 

این بازی بر روی سایه‌های کشیده و تناسبی و همچنین ژاکت‌ها را در مقیاس‌های لباس‌های بیرونی افزایش می‌دهد، وقتی دامن‌ها و لباس‌های A-Line ترکیب شوند، تضاد در برابر ظاهر ساختار یافته را بدون دردسر زیاد ایجاد می‌کنند.

 

7. توری برچ

 

در پی یک بیماری همه گیر، بسیاری از مصرف کنندگان توجه خود را به حالت های سنتی برای بیان خود معطوف کردند تا آنچه را که از زندگی می خواستند دوباره ارزیابی کنند. این منجر به طراحان مد مانند توری برچ شد که از این تغییر طرز فکر پس از فاجعه الهام گرفتند و با مجموعه هایی پاسخ دادند که شخصیت را در کانون توجه قرار می داد.

 

او با پارچه‌های حجیم در مدل‌های کمر بلند یا طول‌های مخروطی که به‌طور خاص طراحی شده‌اند، سیلوئت‌هایی ایجاد کرد که هم کالری و هم جذاب بودند.

 

 

 

 

هفت ترند برتر هفته مد نیویورک 2022

فوکوس روی لباس شما را گرم نگه می‌دارد، اما در صورت لزوم، لباس‌های زیر اتاق مانند ژاکت‌های کشباف بلند را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، در حالی که کفش‌های پاشنه کوتاه توجه کافی به پاهای شما را از نگاه دقیق عکاسان تضمین می‌کنند.

 

هفته مد نیویورک به زودی در راه است، و ما می‌خواستیم نگاهی اجمالی به برخی از مدهای شگفت‌انگیز که در باند فرودگاه خواهند بود را به شما معرفی کنیم. رویداد امسال به یکی از هیجان انگیزترین رویدادها تبدیل می شود که برخی از طراحان برتر از سراسر جهان آخرین مجموعه های خود را به نمایش می گذارند.

 

امیدوارم از خواندن پست آموزنده وبسایت ما لذت برده باشید. برای به روز رسانی بیشتر در مورد آخرین اخبار مد و روند از باند، با ما در ارتباط باشید. با تشکر برای خواندن!

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید