دو بوتیک در دو شهر تاثیر گذار مد ( 2022-2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

Courrèges فروشگاه جدیدی را در پاریس Rive Gauche افتتاح کرد

لیبل فرانسوی Courrèges که توسط André Courrèges در سال 1961 تأسیس شد، در حال پیشبرد استراتژی توسعه خرده فروشی خود است. چند روز پس از افتتاح یک پرچمدار نیویورک در منطقه سوهو در اواسط سپتامبر، Courrèges از افتتاح آتی فروشگاه دیگری در پاریس خبر داد. بوتیک جدید پاریس در پایان اکتبر افتتاح شد و در محله Rive Gauche (کرانه چپ)، در 1 مکان Michel Debré واقع شده است. فضای داخلی کاملاً سفید فروشگاه که توسط معمار بلژیکی برنارد دوبوآ طراحی شده است - ظاهری شبیه به ایستگاه فضایی - کدهای زیبایی شناسی مورد علاقه نیکلاس دی فلیس، مدیر خلاق این برچسب از سپتامبر 2020 را دوباره تفسیر می کند.

فروشگاه جدید Courrèges حضور این برچسب را در پاریس تقویت کرده است، جایی که در حال حاضر دو بوتیک دارد: فروشگاه قدیمی آن در خیابان François 1er 40، که در سال 2020 بازسازی شد، و دیگری که سال بعد در منطقه Marais، در خیابان Vieille 119 افتتاح شد. دو معبد. این افتتاحیه های متوالی منعکس کننده برنامه های بلندپروازانه آدرین دا مایا، مدیر عامل Courrèges در دو سال گذشته و همچنین مسئول در Artemis، شرکت سرمایه گذاری خانواده پینو است.

دا مایا در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ایده پشت این فروشگاه جدید این است که با انتخاب مکانی که مخصوصاً برای فعالیت‌های روزانه مردم ساکن در این محله نمادین، استراتژیک است، با مشتریان قدیمی Rive Gauche Courrèges ارتباط برقرار کند.

در این ویترین پاریسی جدید، واقع در چهارراه کروا-روژ، مجموعه‌های Courrèges در دو طبقه به نمایش گذاشته شده‌اند که توسط یک پلکان مارپیچ بی‌نظیر به هم متصل شده‌اند. این فروشگاه همچنین آخرین اقلام نمایشگاه های پاییز و زمستان 2022 را به فروش می رساند.

قسمت اتصالات کاملاً با آینه پوشیده شده است و در مرکز خود یک صندلی دایره ای شکل دارد که برای مشتریان فروشگاه مفید است. فضای داخلی کاملا سفید پوشاننده، با نورافکن‌های روشن، همان حس کلوپ شبانه فروشگاه نیویورک این برند را دارد.

سبد خرید