بهترین ایده برای فصل جدید . جوراب ها دوباره آمدند (2022=2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مد خانگی

اکسسوری ساده ای که لباس شما را فوراً زیبا می کند

 

در حالی که ما از طرفداران پر و پا قرص کیف، جواهرات و البته یک جفت کفش پاشنه بلند هستیم، اما یک اکسسوری وجود دارد که اخیراً افراد مشهور و طراحان از آن سیر نمی‌شوند و بسیار ساده است، احتمالاً شما قبلاً آن را دارید.

 

این جذابیت جدید جوراب ها هستند که در کت وام ها عرض اندام می کند  و ردیف اول موضوعات  در سرتاسر جهان است و همچنین ستارگانی از جمله زوئه کراویتز، هایلی بیبر و السا هاسک دیده می شود و دوباره  بازگشتی شایسته دارد.

 

چه آنها تا زانو باشند و چه مچ پا، این تکه با ست کفش یک راه ساده و در عین حال موثر برای ارتقای ظاهر شما به سطح بعدی است.

 

اما ما در مورد آن لباس های قدیمی در کشو پایین  لباس های شما صحبت نمی کنیم که فقط برای یک لباس و استایل های خاص در قصول مشخصی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

اگر می‌خواهید بازی مد خود را بدون اینکه شبیه یک دختر مدرسه‌ای به نظر برسید، ارتقا دهید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، برند جوراب‌بافی و جوراب‌بافی گران‌قیمت استرالیایی که مالک و طراحی آن است، Chusette اینجاست تا به شما کمک کند.

 

با توجه به نزدیک شدن بهار، ما سه نکته مهم برای مدل دادن به جوراب‌هایتان در هر موقعیتی داریم - خواه یک جلسه کاری، برانچ با دوستان یا یک مهمانی جذاب.

 

 

 

 

 

1. یک پاپ رنگ بیاورید

شما نمی توانید با یک جفت جوراب سفید کلاسیک در ست استیل خود به یک اشتباه دوچار شوید ، البته به نکته هم توجه داته باشید که  نباید همه چیز در بخش جوراب خنثی باشد. اضافه کردن کمی روشن یک راه مطمئن برای متمایز شدن در بین اطرافیان تان باشید . البته این راه برای مواقعی است که کمی هوا سرد تر می شود

ورونیکا میدور، بنیانگذار Chusette، برای آخرین مجموعه خود، از رنگ های خیره کننده آسمان استرالیا، از جمله 10 سایه غیر معمول آبی و پنج رنگ سپیده دم، استفاده کرد. از این گذشته، هیچ چیز خیره کننده تر از طلوع آفتاب استرالیایی نیست.

 

رنگ ها تازه و آرامش بخشی هستند، این در حالی است که هنوز به اندازه کافی تنوع رنگ روشن در آنها دیده می شود  که حس بازیگوشی را  به لباس شما اضافه کنند. به علاوه، تمام رنگ‌های جوراب لوکس Chusette مد سفارشی  را در ذهن دارند، که مطابق با فصل آینده و مجموعه‌های بزرگ‌ترین خانه‌های مد جهان انتخاب شده‌اند تا همیشه در ترند باشند.

 

2. جوراب ها و کفش ها دست به دست می شوند (...یا پا به پا)

نیازی به یک نابغه نیست که به شما بگوید کفشی که با جوراب های خود می پوشید به همان اندازه مهم است که از خانه بیرون می روید.

 

اما افزودن یک جفت جوراب برجسته می‌تواند باعث درخشش بیشتر کفش‌های شما شود و ظاهر را به سطح بالاتری برساند.

 

برای روز بعدی خود در دفتر، جوراب های کلفت خود را با یک جفت جوراب ساق پا عوض کنید تا ظاهری شیک تجاری داشته باشید. از طرف دیگر، کری بردشاو افکار درونی خود را با ست کردن کفش های پاشنه های بنددار مورد علاقه خود با یک جفت جوراب شفاف ست می کند و این ست و استایل را برای ملاقلات با دوستان خود استفاده می کند .

 

3. از به رخ کشیدن آن نترسید

قانون کلی این است که مطمئن شوید که جوراب و شلوار خود را با هم ست می کنید، اما با گرم شدن هوا، همه ما برای کوتاه کردن خطوط لبه و به رخ کشیدن کفش های برجسته خود هستیم.

 

تاب دادن یک دامن مینی یا میدی یا حتی یک ست شلوارک شیک  نه تنها یک روش شیک برای خنک ماندن در زیر نور خورشید است، بلکه باعث می شود ترکیب جوراب و کفش شما واقعا بدرخشد.

 

به علاوه، جوراب‌های Chusette از ترکیبی از پنبه، بامبو و ترمه با درزهای نامرئی ساخته شده‌اند تا شما را در تمام طول سال راحت نگه می‌دارند، صرف نظر از کفش‌هایی که با آن‌ها ست می‌کنید.

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید