چطور می توان به رشد بیشتر رسید خلاصه ای از برند (LANVIN GUROP ) (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

با افزایش فروش برندهای کلیدی، گروه Lanvin خوشبینی دوباره به این گروه باز گشت

گروه Lanvin روز دوشنبه اعلام کرد که درآمد در نیمه اول سال 73 درصد افزایش یافته و به 202 میلیون یورو رسیده است. این یکی از بالاترین نرخ‌های رشد در صنعت لوکس جهانی بود زیرا برند پرچم‌دار لانوین آن با رشد فروش جهانی 117 درصدی همراه بود و عمده‌فروشی 260 درصد افزایش یافت.

 

این شرکت - که مالک Lanvin، Wolford، Sergio Rossi، St John Knits و Caruso است - گفت که بر "موفقیت یک محصول و استراتژی تجاری بهبود یافته، با جذابیت برند جدید" تاکید کرده است.

 

این شرکت در مسیر دستیابی به "نتایج مثبت 2022" است و جوآن چنگ، رئیس و مدیر عامل شرکت، گفت که شتاب "برای رشد در همه برندها، در همه بازارها و در همه کانال‌های فروش ادامه دارد".

 

با این حال، این گروه ارزش سهام قبل از سرمایه گذاری خود را از 1.25 میلیارد دلار به یک میلیارد دلار قبل از عرضه در بورس کاهش داده است. این تغییر بر اساس "ملاحظات مختلف، از جمله آخرین وضعیت ارز و بازار سهام" است.

 

افزایش شدید درآمد ناشی از «رشد فوق‌العاده در اروپا و آمریکای شمالی» بود که به ترتیب 91 درصد و 58 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشتند. این "نشان از پایه محکم گروه در چمن خانگی پنج برند و موفقیت استراتژی های رشد جهانی آن" بود.

 

و حتی با تأثیر محدودیت‌های کووید-19 در چین بزرگ برای بیشتر دوره، فروش در بازار 32٪ افزایش یافت، در حالی که فروش در بقیه آسیا 194٪ رشد کرد "در حالی که برندها همچنان به بازارهای جدید با پتانسیل بالا نفوذ کردند. ".

 

 

 

 

 

 

 

عملکرد برند

 

همانطور که گفته شد، فروش برند Lanvin بیش از دو برابر شد و به 64 میلیون یورو رسید. به‌ویژه این برند با تمرکز فزاینده بر روی کالاهای چرمی و کفش، محصول جهانی و استراتژی تجارت خود را تجدید کرده و پیشرفت‌های مهمی را در تامین مشتری انجام داده است.

 

اروپا و آمریکای شمالی با 201٪ و 235٪ افزایش درآمد، "بازارهای بهتری" را به دست آورده اند . عمده فروشی نیز پیشرفت دارد. 

 

وولفورد درآمد 54 میلیون یورویی را ثبت کرد که 29 درصد رشد داشته، با رشد فروش تقریباً در تمام مناطق جغرافیایی و کانال‌های توزیع، که بارزترین آن افزایش 46 درصدی از کانال خرده‌فروشی بود، با رشد بازار آمریکای شمالی 48 درصد و EMEA 28 درصد. بدون احتساب کسب و کار صدور مجوز، رشد درآمد مشابه بیش از 40 درصد بود.

 

این شرکت با استراتژی‌های رشد خود برای برندهای مختلف خود پیش می‌رود و Lanvin «بازنشانی موفقی از برند را آغاز کرده است که در میراث مد فرانسوی خود تثبیت شده است. این خانه استراتژی و مجموعه محصولات خود را برای ایجاد یک خط تولید جامع برای زنان و مردان گسترش داده است که در نمایشگاه مد اخیر پاریس با استقبال خوبی روبرو شد. دومین مجموعه کپسولی این برند با نسخه محدود با برند گالری دپارتمان لباس خیابانی مستقر در لس آنجلس نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفت و نسل جوان‌تری از مشتریان جدید را جذب کرد.

 

ولفورد عمیقاً در همکاری با برندهایی مانند برچسب لباس خیابانی ایتالیایی GCDS و فرانسوی Mugler است که به آن کمک کرده است تا به گروه‌های مشتریان جدید دسترسی پیدا کند و آگاهی از برند را افزایش داده است. علاوه بر این، مجموعه W athleisure 22 درصد نسبت به سال قبل رشد کرد و 23 درصد از فروش فصلی را در نیمه اول سال 2022 به خود اختصاص داد.

 

در همین حال، سرجیو روسی دو مجموعه کپسولی انحصاری را روانه بازار کرد، اولی به نام مدیر هنری جدیدش، اوانجلی اسمیرنیوتاکی، و دومی با نام مجموعه ویژه ژله، که هر دو "با استقبال خوب بازار" مواجه شدند.

 

این شرکت اضافه کرد که فروش کلی DTC 66 درصد افزایش یافته است، که ناشی از افتتاح فروشگاه‌های خرده‌فروشی مانند فروشگاه‌های خرده‌فروشی جدید Lanvin در مکان‌های استراتژیک در سرزمین اصلی چین و هنگ‌کنگ، و همچنین فروشگاه پرچم‌دار جدید Wolford در پاریس، در خیابان سنت اونوره، با موارد بیشتر است. افتتاحیه های برنامه ریزی شده قبل از پایان سال

 

DTC همچنین با گسترش تجارت الکترونیکی که شامل حضور Lanvin در پلتفرم های تجارت الکترونیکی چین JD.com و RED Mall بود، کمک کرد. و سرجیو روسی اولین برند آن بود که با موفقیت به یک پلتفرم دیجیتال جدید مجهز به فناوری های Shopify در آمریکای شمالی منتقل شد و انتظار می‌رود Lanvin در اواخر سال جاری از این روند پیروی کند.

 

در همین حال، و همچنین جهش عمده فروشی Lanvin، عمده فروشی در سطح گروه به لطف پیشنهادهای تجاری جدید، پیشنهادات گسترده و بازاریابی بسیار موثر، 89 درصد رشد کرد.

 

سرمایه گذار جدید

 

خارج از تحولات خاص برند، این شرکت همچنین اعلام کرد که شرکت اوراق بهادار مریتز کره جنوبی 50 میلیون دلار آمریکا را به صورت خصوصی قبل از فهرست شدن گروه در بورس متعهد کرده است و سرمایه گذاری اضافی تا سقف 15 میلیون دلار را در نظر دارد.

 

درآمد حاصل از این سرمایه گذاری ها برای حمایت بیشتر از شتاب رشد قوی گروه استفاده خواهد شد.

 

مریتز به سهامداران فعلی گروه، از جمله Fosun International Limited، Itochu Corporation، Stella International Limited، Baozun Inc و Golden A&A می پیوندد.

 

 

 

سبد خرید