چرا همیشه پرادا ، پراداست ؟ ( 2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

در بین هفته های مد یکی از مهمترین آنها هفته جذاب و پر طرفدار میلان است که در همه دوره های هفته های مد طرفدار مد و طراحی لباس همیشه بیش از پیش منتظر رونمایی و اجرای این هفته بسیار شیک و رویایی و مدرن در همه جنبه هاست هستند . 

 

 

هفته مد میلان بر پایه ایده های خلاقانه و مدرن در بیشتر دوره ها برپا شده و برندهای معتبر بسیاری در این هفته مد در بخش ها و گرایش های مختلف آن خودنمایی کرده و می کند . 

 

 

برندهای بسیار از جمله آرمانی ، روبرتو کاوالی ، فندی ، گوچی ، اسکار، شنل و بسیار از دیگر برندهای مشهور حضور دارند. 

 

اما در این هفته مد و در فصل 2022 و 2023 یکی از برترین برندها در هفته میلان برند پرادا است که از جذابترین ها به شمار میرود و با ایده هایی که برای کالکشن خود در این فصل داشته و دارد از برجسته ترین ها بوده است . سبک متفاوت این برند برای طراحی و ایده پردازی و استفاده از متریال های مختلف در فرم های متنوع این برند را در سطح بالایی به این هفته آورده است.

 

 

در این هفته مد باشکوه پرادا از زیباترین و منحصر به فرد ترین برندها در نظر منتقدان و لاگران مد بود. شیوه استفاده از متریال های نوآورنه که مختص به خود پرادا است و ترکیب های بی نهایت زیبا رنگی در کالکشن این برند و طراحی های 2022 - 2023 این برند در این فصل را بی نظیر کرده است . 

 

 

 

 

 

سبد خرید