لندن و مراسم خلکسپاری ملکه و هفته مد لندن با سبکی متفاوت ( 2022-2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

هفته مد لندن یکی از با اهمیت ترین هفته های مد در دنیاست که تاثیر بسیار بالایی بر مد و صنعت مد دنیا دارد و زیبایی ها و تنوع تکنیک های اجرا و طراحی و دوخت در بالا ترین سطح در آن بکار گرفته می شود. 

 

لندن از دیر باز به بزرگترین مرکز تدریس و آموزش در حوزه مد و طراحی لباس در دنیا مشهور است و اتفاقات بی نهایت با اهمیتی در این شهر در حال رخ دادن است و استعدادهای بی نهایت ارزشمندی از این شهر به مد دنیا معرفی شده است. 

 

 

اما در این فصل 2022 و 2023 این شهر با موضوعی تاثیر گذار در برابر خود روبرو بود. 

اتفاقی بسیار مهم که برگزاری هفته مد لندن را تحت تاثیر خود قرار داد و آن خاکسپاری 

ملکه انگلستان بود که طولانی ترین مراسم خاکسپاری دنیا بود که برندهای بزرگ و طراحان لباس بسیار با این موضوع و ذهنیت روبرو شدند که آیا این هفته برگزار می شود یا باید برگزار شود. 

 

در ادامه این حرکت و بعد مراسم و اتفاقات پیش آمده و برنامه ریزی های شورای ملی مد بریتانیا هفته مد لند با وقفه برگزار شد و برندها با تاثیر گرفتن از این رویداد هفته مد متفاوتی را بر روی کت واک بردند و همه برندها با تاثیر پذیری از این موضوع با ایده ها و طراحی های خاصی که المانهایی از این شخصیت و مراسم در آن بچشم میخورد بر روی کت واک حاضر شدند . 

 

 

در ادامه برگزاری این هفته مد و با هماهنگی شورای ملی مد بریتانیا برخی از مراسم ها و رویدادهای حاشیه ای همچون مهمانی آخر هفته مد برگزار نخواهد شد. 

سبد خرید