برند FENDI - 2022 , 2023 . مجله بنیادی ( مجله ای در حوزه مد و لباس )

 

 

 

 

 

 

مجله بنیادی (مجله ای در حوزه مد و لباس ) 

 

برند FENDI 

 

در سال 2022 و در آغاز امسال اتفاقات و رویدادهایی که در دنیای مد در حال رخ دادن است بسیار از ایده ها و ذهنیت های متفاوتی الهام گرفته شده است و طراحان لباس با روشهای متفاوت تلاش برای وارد کردن مد و دنیای مد را به نوع تازه ای از ایده سازی و خلاقیت .

 

اما اصلی ترین موضوع در آغاز سال جدید و ورود به این سال تلاش برای وارد کردن صنعت مد به دنیای تازه است که در حال شکل گیری است و برای همه یک دنیای تازه به شمار می رود . اتفاقی که در چند سال گذشته به وسیله صه غول بزرگ تکنولوژی و شبکه های اجتماعی و غول بازی های کامپیوتری در حال صورت گرفتن است و بی نهایت مهم و جذاب و پرطرفدار شده است . این مسیر در صنعت مد هم تاثیرات بسیاری داشته است . 

 

در همین مسیر و با توجه به اتفاقات پیش رو برای دنیای بعد پاندمی و همه گیر و ورود جهان به مراحله ای تازه برند FENDI  برای کالکشن سال 2022 -2023 خود بر همین اصل کالکشن مردانه خود را ایده سازی کرده و از ایده های تازه در ترکیب متریال و استفاده از رنگهایی متفاوت و همسو با اید تحولات استفاده نموده است و شکل و فرم تازه ای برای ایده خود به وجود آورده است . 

 

ایده این کالکشن بسیار متفاوت و از تمی مینیمالیستی بهره گرفته شده است با متریالها و آکسسوری هایی که در فضا و فرم ایده ای ساده برای لباس مردانه خود بهره برده است . فضا و فرم برگزاری کت واک نیز بینهایت با فضا و فرم طراحی ها همخوانی داشت و از المان و فرم لوگوی برند برای مسیر کت واک بهره گرفته شده بود که بی نهایت جذاب و تازه بود . 

 

 

با این کار برند FENDI تلاش بر این داشت تا به این نکته اشاره کند که در حال وارد شدن به مراحله تازه ای از زندگی اجتماعی و نوع روابط هستیم . ساده و همراه با یک گام بسیار بلند به سوی تکنولوزی تازه و جذاب 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید