تاثیر مد سریع بر جوامع مختلف ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

اگرچه این نمودار  رشد آلاینده های محیط زیستی دارای حقایق و ارقام بریتانیا و جهان است ، اما یک تصویر فوری و هشدار بسیار بزرگ هم برای جهان در مورد تأثیر مد سریع به طور کلی است. زمان آن فرا رسیده است که ما به عنوان مصرف کننده و برندها به یک مدل پایدارتر روی بیاوریم و پا در جاده مد پایدار بگذارند .

 

 

 

 

برند های مد روز، تقریباً دو مینی فصل در هفته در فروشگاه ها محصول تولید می کنند! مردم به مد سریع معتاد و لباس یکبار مصرف و به طور متوسط ​​فقط پنج هفته در کمد مصرف کننده باقی می مانند . باید این دیدگاه و طرز فکر را تغییر داد که قبل از اینکه لباس بیرون بیایند فرسوده را در سطل زباله نرود ،  زیرا کاربردهای بسیار بیشتری برای آنها وجود دارد که احتمالاً حتی فکرش را هم نکرده اید! ایده های و ابتکارات این قرن جدید در راه اختراع مواد و محصولات از مواد بازیافتی بی نهایت تاثیر گذار و گسترده شده است و بازیافت صحیح و انتخاب و خرید به جا و مناسب راه های و مشغله های فکری برندها و مصرف کنندگان مسئول به محیط زیست شده است .

 

 

 

 

 

 

کار دیگری که باید بیشتر انجام دهیم خرید گنجه است! همه ما آن دسته از لباس هایی را داریم که برای نگهداری از آن ها آنقدر دوست داریم که بخشی از این ورطه هستند که گنجه های ما نامیده می شوند و پس از خرید به زودی فراموش می شوند. بیایید سعی کنیم قطعات را در گنجه خود دوباره اختراع کنیم ، قبل از عجله برای جایگزینی همه آنها. در واقع می تواند بسیار درمانی و سرگرم کننده باشد!

 

 

 

 

 

برندهایی مانند H&M با شروع برنامه بازیافت سعی می کنند حلقه ضایعات مد را ببندند که در آن شما می توانید لباس های قدیمی خود را در فروشگاه های H&M بازیافت کنید و آنها لباس های جدیدی از آنها تولید می کنند. این گامی در جهت صحیح به حداقل رساندن آلودگی در محل های دفن زباله است ، بنابراین من به آنها اعتبار می دهم که سعی کرده اند مسئولیت تأثیرات ناخالص تولیدی خود بر محیط زیست را بر عهده بگیرند. با این حال ، این واقعیت را که مد سریع در طبیعت خود استثمارگر است ... از منابع زمین ما ، مردم و مصرف کنندگان ، نادیده نمی گیرد. ما باید سرعت آن را کم کنیم. با احترام به مردم و کره زمین ، محصولات با کیفیت شیک را در تعداد کمتری تولید کنید. از برندهایی که این ایده آل ها را در هدف و مأموریت خود دارند ، پشتیبانی کنید. سرزنش مارک ها برای همه اینها آسان است ، اما آنها نیز توسط عادت ها ، خواسته ها و خواسته های خریداران هدایت می شوند. اگر تفکر و عادات خود را تغییر دهیم ، آنها نیز در نهایت مجبور به پیروی از آن خواهند شد.

 

 

 

مروری بر یک گزارش از مد سریع 

 

 

 

سبد خرید