سردبیر Lauren Indvik در مورد راه اندازی Vogue Business

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

Vogue Business محصولی جدید برای سال 2019 است که برای کمک به Condé Nast برای سرمایه گذاری در بخش B2B صنعت مد طراحی شده است. در اینجا، مدیر ارشد لورن ایندویک، با FIPP در مورد محتوا، مدل‌های درآمد و عملیات بین‌المللی صحبت می‌کند.

 

Condé Nast’s Vogue با مجموعه ای از برندهای توسعه یافته از جمله اپلیکیشن ها، کتاب ها، ویدئوها، پادکست ها و حتی چند مستند پشت صحنه به نام خود، بدون شک یکی از نمادین ترین نام ها در صنعت مد جهانی و صنعت رسانه جهانی است. اما سال 2019 یکی از جالب ترین و بلندپروازانه ترین پروژه های این نشریه 126 ساله را به ارمغان آورده است: راه اندازی Vogue Business.

 

صنعت مد یکی از پرسودترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌ها در بازار جهانی است، و همانطور که لورن ایندویک، سردبیر Vogue Business توضیح می‌دهد، گسترش به این سمت از این بخش بی‌معنا بود:

 

"صنعت مد یک صنعت سه تریلیون دلاری است، اما مجلات/نشریات تجاری بسیار کمی برای این صنعت وجود دارد، و علاوه بر این، در مطبوعات تجاری موجود واقعاً به خوبی پوشش داده نمی شود."

 

Condé Nast International در سال 2017 یک بررسی استراتژیک تجاری انجام داد و اساساً به دنبال فرصت‌های جدید و جریان‌های درآمد جدید خارج از تبلیغات بود. یکی از فرصت‌هایی که آنها از آن استفاده کردند، محصولات و خدمات صنعت مد بود: اساساً B2B، فضایی نیست که ما در آن حضور داشتیم. بنابراین در ماه می گذشته، آنها یک تیم شش نفره را در یک گروه توسعه کسب‌وکار جدید جدا کردند. ما همچنین یک مشاوره خارجی برای کمک به ما در ایجاد یک چارچوب نوآوری وارد کردیم، زیرا هیچ چارچوب رسمی برای راه اندازی یک تجارت جدید در Condé Nast وجود نداشت.

 

 

 

 

«Vogue Business خوکچه هندی بود، و دوباره می‌دانستیم که این فرصت بزرگ را در فضای مد B2B داریم. چیزی که ما نمی دانستیم این بود که آیا می توانیم محصولی بسازیم که به اندازه کافی متمایز و ارزشمند باشد. بنابراین از طریق بسیاری از تحقیقات کاربر - ما در ابتدا با حدود 80 نفر صحبت کردیم - و از طریق هشت ماه آزمایش بتا، به همه KPI های خود رسیدیم، کسب و کار واقعا خوشحال بود، آنها تصمیم گرفتند به ما کمک مالی کنند و ما در ژانویه سال جاری راه اندازی کردیم. "

 

این حرکت نشان دهنده یک توسعه برند هیجان انگیز برای Condé Nast است. در زمانی که سایر ناشران بزرگ بین‌المللی به دنبال درآمدهای آتی از طریق تلاش‌های جدید مانند خدمات رسانه‌ای و بازاریابی، یا کسب‌وکارهای رویدادهای خاص هستند، این تمرکز B2B به برند Vogue اجازه می‌دهد بهترین کاری را که در یک فضای رایگان انجام می‌دهد انجام دهد. و همانطور که ایندویک تاکید می کند، تجربه انتشار سنتی به دست آمده در عرصه B2C به همان اندازه در B2B ارزشمند است.

 

ایمیل مهمترین کانال ما است. ما این مورد را به عنوان یک محصول خبرنامه راه اندازی کردیم که توسط یک وب سایت و همچنین اینستاگرام و لینکدین پشتیبانی می شود. ما بر این باوریم که بهترین مخاطبان ما کسانی هستند که از طریق ایمیل به ما دسترسی دارند. این وفادارترین مخاطب ما، درگیرترین مخاطب ما و کسی است که احتمالاً برای سایر محصولات و خدماتی که در دست تولید داریم هزینه پرداخت خواهد کرد

 

گفت: خبرنامه ها قطعا محدودیت های خود را دارند. شما نمی توانید آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، نمی توانید با جستجو به این طریق کشف شوید، به همین دلیل است که ما نمی توانیم فقط به عنوان یک محصول خبرنامه وجود داشته باشیم. به همین دلیل است که ما یک وب‌سایت داریم، به همین دلیل است که جستجو را در آن وب‌سایت بهینه می‌کنیم، و به همین دلیل است که به ویژه در رسانه‌های اجتماعی و به زبان‌های جدید حضور بیشتری خواهیم داشت.»

 

وقتی در مورد مدل های درآمدی سوال می شود، پاسخ سردبیر کمتر سنتی است. نشریه جدید رویکردی مدرن برای کسب درآمد خواهد داشت.

 

"از نظر طرح تجاری، ما یک تجارت تبلیغاتی قابل توجه برنامه ریزی نمی کنیم. علاوه بر این، تبلیغ‌کنندگانی که با آن‌ها شریک می‌شویم بومی نخواهند بود، بنابراین ما به دنبال کسی در صنعت مد یا هر چیزی که با Vogues فعلی ما رقابت کند، نمی‌رویم. من نمی توانم زیاد در مورد مدل کسب و کار صحبت کنم، اما ما به حوزه هایی می رویم که طبیعتاً انتظار دارید. چگونه به افراد کمک کنیم شغل بعدی خود را پیدا کنند؟ چگونه به شرکت ها کمک کنیم تا بهترین استعدادها را پیدا کنند؟ عضویت، رویدادها، اشتراک‌ها - همه چیزهایی هستند که ما به آنها نگاه می‌کنیم

 

از نظر برنامه های توسعه بین المللی، Vogue Business بدون شک از یک پایگاه قوی شروع می شود. ردپای جهانی که قبلاً مجله موجود از آن برخوردار بود، باید به عنوان یک دارایی عظیم برای پلتفرم جدید ثابت شود، و اطمینان حاصل شود که یک شبکه موجود برای رشد بین المللی در حال حاضر وجود دارد.

 

ما در حال حاضر در 31 بازار فعالیت می کنیم و 25 Vogue داریم. بنابراین واقعاً اولین قدم ما کار با Vogues بین‌المللی است تا اطلاعاتی در مورد بازارهای آنها به ما ارائه دهد، که سپس می‌توانیم در زمینه B2B از آنها استفاده کنیم. اگرچه ما در هر بازاری که بخواهیم پوشش دهیم نیستیم. به عنوان مثال، چند هفته پیش ما داستانی در مورد فرصت‌های لوکس در فیلیپین تهیه کردیم، بنابراین البته در حال تکمیل با مشارکت‌کنندگان آزاد هستیم

 

«دو چیزی که خوانندگان واقعاً درخواست کرده‌اند این است که اولاً به آنها کمک کند تا درکی جهانی از صنعت مد کسب کنند. بنابراین در حال حاضر، این موضوع در مورد این است که اطمینان حاصل کنیم که پوشش ما به عنوان مثال خیلی متمرکز بر غرب نباشد، که وقتی تیمی مستقر در لندن دارید واقعا طبیعی است. در حال حاضر ما حدود 50 درصد وسترن در مقابل هستیم. غیرغربی، و وقتی در نظر بگیرید که به عنوان مثال، بازار لوکس 50 درصد در چین است، تقریباً نیمی از مقالات ما باید در مورد چین باشد.

 

دومین چیزی که اغلب از ما خواسته می شود داستان هایی در مورد فناوری است. داستان‌های مربوط به مد و هوش مصنوعی از نظر کلی مخاطب و دیدگاه وفاداری بهترین کار را برای ما دارند. خوانندگان ما واقعاً می خواهند در مورد نقش فناوری در فروشگاه ها نیز بدانند.

 

 

بنابراین این دو حوزه اولیه تمرکز هستند. اما ما به تازگی یک ویرایشگر داده استخدام کرده ایم، ما فقط یک ویرایشگر پایداری را استخدام کرده ایم، دوباره بر اساس بازخوردی که از خوانندگان داشته ایم. ما مد را پوشش می دهیم، در مورد بینش مصرف کننده، رفتار مصرف کننده، گرایش های فرهنگی، خرده فروشی، بازاریابی و غیره نقاط عمودی داریم. اینها همه حوزه های اصلی تمرکز هستند. البته مانند هر تیم دیگری، ما کوچک هستیم، بنابراین همه چیز در مورد اولویت بندی است.

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید