شوپت (choupette ) گربه کارل لاگرفیلد به مت گالا امسال 2023 دعوت شده (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

www.republicworld.com/lifestyle/fashion/met-gala-2023-karl-lagerfeld-iconic-cat-choupette-lagerfeld-likely-to-attend-event-articleshow.html

 

 

رویداد مت گالا یکی از مهمترین رویدادها در صنعت مد است که تاثیر بسیار بر برندها و طراحان لباس و شرکت ها طراحی لباس دارد و موضوععات و ایده ها و تم های این رویداد و جشن خیریه یکی از مهمترین عناصر در طراحی لباس است . 

 

 

 

مت گالا تاریخچه بسیار زیاد و گسترده ای دارد و با مطالعه و شناخت هرچه بیشتر این مراسم بیشتر بر تاثیر آن بر مد جهان پی خواهید برد. افراد مشهور و افراد تاثیر گذاری که در این مراسم شرکت دارند و از سوی آنا وینتور دعوت نامه دریافت می کند از تاثیر گذار ترینها در کار بیزینس خود هستند و تاثیر بسیار گسترده ای نیز بر اجتماعخود و جامعه جهانی دارند.

 

 

 

این بار و برای مراسم مت گالا 2023 آنا وینتور برای تم و موضوع الهام بخش برای مراسم از یک المان مشهور در مراسم دعوت کرده است تا به گونه تازه ای و خلاقانه برای خبرنگاران و طراحان لباس و افراد دعوت شده ایده ای برای خلاقیت ایجاد کند. 

graziamagazine.com/articles/choupette-met-gala

 

 

 

شوپت ( choupette )  گربه کارل لاگرفلید و اسطور مد جهان را برای مراسم مت گالا و فرش قرمز آن دعوت نمود تا تم و ایده اصلی مراسم را به شکل خلاقانه ای دوباره سازی کند. 

 

 

 

 

تاریخچه مراسم مت گالا و موضوع و اصلی برگزاری آن که یک پایگاه و بنیاد خیریه برای جمع آوری پول و کمک برای بخش مد موزه متروپولیتن نیویورک است و در گسترش و جهانی کردن مد در جهان و آموزش ها و  استعدادیابی در صنعت مد بسیار اثر گذار است ، این مراسم از اهمیت و ارزش بسیار بالایی برخوردار است و افراد و شخصیت های بسیار تاثیر گذاری در این شرکت می کنند و همین موضوع برای گسترش هر چه بیشتر مد در دنیا مهم است . 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید