ایندیتکس تیم مدیریت فرانسوی را بازسازی می کند (2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

تیم مدیریتی گروه ایندیتکس در فرانسه دستخوش تغییرات اساسی شده است. بر اساس اطلاعات تایید شده توسط FashionNetwork.com، ژان ژاک سالون، مدیرعامل این شرکت در فرانسه، در تاریخ 1 فوریه 2023 از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. 2001. مدیر فعلی منابع انسانی شرکت در اروپا، ویرجینی ریس، جانشین وی خواهد شد، که به عنوان رئیس عملیات زارا، زارا هوم، استرادیواریوس، برشکا، پول اند بیر، اویشو و ماسیمو دوتی در فرانسه به عهده خواهد گرفت.

 

 

این پیشرفت جدید یکی دیگر از تغییرات در فهرست تغییرات ایندیتکس است، مانند استعفای مدیرعامل سابق کارلوس کرسپو در همین چند روز پیش، از زمانی که مارتا اورتگا در اول آوریل ریاست این شرکت را بر عهده گرفت.

 

با این حال، سالون مانند سایر مدیران شرکت اسپانیایی را ترک نخواهد کرد، بلکه پس از بیش از دو دهه رهبری منطقه فرانسه، مسئولیت‌های جدیدی را در مدیریت زیرمجموعه گروه و مدیریت عمومی بین‌المللی به عهده خواهد گرفت. این موضوع توسط مدیریت کل ایندیتکس در فرانسه با تماس FashionNetwork.com تأیید شده است.

 

به نوبه خود، مدیر عامل شرکت مستقر در Arteixo، A Coruña، Óscar García Maceiras اشاره کرده است که تجربه مدیر اجرایی فرانسوی "در مسئولیت های آینده او در Inditex همچنان بسیار مفید خواهد بود." به همین ترتیب، ماسیرا بر "مشارکت ژان ژاک در تأسیس گروه Inditex در فرانسه و تعهد او به مسائل اجتماعی، با ترویج، از جمله، پروژه "Jeunes" برای ادغام اجتماعی و حرفه ای جوانان محروم تاکید کرد. از سال 2005 تبلیغ می کند.

 

 

 

سالون پس از کار برای خرده‌فروش فرانسوی کارفور، در سال 2001 مدیریت زارا فرانسه را برعهده گرفت. در آن زمان، این مجموعه هنوز در کشور شروع به گسترش نکرده بود و بقیه برندهای خود را معرفی نکرده بود. این گروه از سال 1988 در این کشور حضور داشته و در سالی که مدیر فرانسوی به این شرکت پیوست، 140 میلیون یورو گردش مالی در فرانسه داشته است.

 

از آن زمان، مانند سایر بازارهای بین المللی، ارقام شرکت اسپانیایی چندین برابر شده است. امروزه ایندیتکس دارای شبکه ای متشکل از 266 فروشگاه (116 فروشگاه زارا) در کشور است. سال گذشته، بازار حدود 1.5 میلیارد یورو در فرانسه از 27.7 میلیارد یورو فاکتور توسط شرکت تاسیس شده توسط آمانسیو اورتگا در مقیاس جهانی جمع آوری شد.

 

 

ویرجینی ریس، مدیر بازار جدید

 

 

این انتقال با سرمایه گذاری گروه نساجی در استعدادهای داخلی پشتیبانی می شود. ویرجینی ریس، رئیس منابع انسانی اروپا در 14 سال گذشته، جانشین سالون به عنوان رئیس بازار فرانسه خواهد شد.

 

 

"او کسی است که من مهمترین ارزش ها را برای تصاحب موقعیتی مانند این با او به اشتراک می گذارم: ارزش های انسانی. همچنین می توانیم ببینیم که او نتیجه ارتقاء داخلی است، با توجه به اینکه ویرجینی کار خود را به عنوان یک فروشنده فروشگاه شروع کرد. فقط به سالون در یک بیانیه داخلی خطاب به کارمندان شرکت که FashionNetwork.com توانست به آن دسترسی داشته باشد، گفت: نشان دهیم که هر چیزی در شرکت ما امکان پذیر است.

 

مدیر عامل سابق همچنین اشاره کرد که خروج او مستلزم "پذیرفتن مسئولیت های بین المللی بیشتر پس از تکمیل انتقال است." علاوه بر این، سالون از "تیم های استثنایی" که 22 سال از هدایت آنها لذت برده است تشکر کرد.

 

در نیمه اول سال، سود گروه اسپانیایی با رشد 41 درصدی به 1.79 میلیارد یورو رسید. گردش مالی 25 درصد با نرخ ثابت ارز رشد کرد و به 14.8 میلیارد یورو رسید. روز چهارشنبه، ۱۴ دسامبر، ایندیتکس نتایج مالی سه ماهه سوم خود را اعلام خواهد کرد.

سبد خرید