20 کالکشن و کت واک در هفته مد نیویورک (2024 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

طراحان بزرگی مانند کریستین سیریانو و سرجیو هادسون در تقویم حضور داشتند و افراد مشهور از بیانسه گرفته تا راشل برازناهان و دانای گوریرا در ردیف‌های جلوی پرهیاهو قرار گرفتند. هفته مد با مرکز جدید خود در چلسی در ساختمان Starrett-Lehigh، هنوز هم شرکت کنندگان را در سرتاسر شهر (و به Bushwick!) به سفری در میان برف ها و انتخاب های ستارگانی می برد.

 

اما این فصل اختراع مجدد یا انقلاب نبود. همانطور که طراحان و برندها مجموعه‌های پاییز/زمستان 2024 خود را به نمایش گذاشتند، به چیزی که لباس‌ها را زیبا می‌کند متمایل شدند و به خوبی از آن استفاده کردند. آنها سعی نکردند با ویروسی بودن مرزها را کنار بگذارند یا وقتی همه چیز از قبل انجام شده بود، اصالت را تظاهر کنند. برای پاییز، انتظار بازگشت کمربند بزرگ، خز (هم مصنوعی و هم واقعی) در تمام طول‌ها و رنگ‌ها، کرست‌ها و دستکش‌های چرمی، توری و انواع فازی را داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کریستین سیریانو

کریستین سیریانو که همیشه یکی از کسانی بود که تقویم را شروع می‌کرد، برای سفر خود در آینده ، لباس‌های لنگی، آستین‌های پیازی و خطوط لبه‌ای و تکه‌هایی از قرمز را طراحی کرد. اشلی سیمپسون، ستاره «جانشینی»، جی. اسمیت-کامرون، ملانی لینسکی، فیلیپس مشغول، سوفیا بوش و سیریانو، آلیشیا سیلورستون، بازیگر اصلی نمایش، در ردیف اول نشستند.

 

 

 

 

 

 

جشن سال نوی قمری فیلیپ لیم و هنسی

جین مای، آکوافینا، دختر مدل کیمورا لی سیمونز، آئوکی لی سیمونز و طراح فیلیپ لیم (از 3.1 فیلیپ لیم) در سال نو قمری به سبکی در باشگاه پارادایس هتل تایمز اسکوئر ادیشن، همراه با کوکتل های هایبال و سایدکار شرکت کردند. از هنسی

 

 

کوستو بارسلونا

اگر زنون، از «زنون: دختر قرن بیست و یکم» و شخصیت «سوپرانو» مایکل ایمپریولی فرزندی با هم داشتند که می خواست لباسی برای احترام به والدین خود بسازد، این می شد. کوستو بارسلونا لباس‌های ورزشی درخشان، لباس‌های فویل نقره‌ای، بنفش و قهوه‌ای و لباس‌هایی با روکش حلزونی ارائه کرد (باید مشخص شود که دقیقاً چه کسی این لباس را می‌پوشد).

 

 

 

 

 

3.1 فیلیپ لیم

اینستالیشن «تقاطع» طراح، لباس و لوازم جانبی آویزان از سقف را با آثار هنرمندان چند نسلی AAPI ترکیب کرد. در کنار شرکت کنندگان مشهور استفانی هسو، تایلر کامرون، جنی مای و لورن چان، یک کیف جدید It را دیدم که دارای یک فلپ بزرگ و سخت افزار طلایی بود.

 

 

 

بادگلی میشکا

نمایش صبح شنبه خیره کننده بود، با لحظات برجسته از جمله لباس مجلسی قو مانند و یک کت شلوار پولک دار قهوه ای شکلاتی. دوربین رباتی کوچکی که برای فیلمبرداری از باند فرودگاه زوم می کند، آینده ای بسیار نزدیک را نشان می دهد. و من اولین نگاهم را به کلی رادرفورد، ستاره فیلم Gossip Girl، که در تامی هیلفیگر و پاملا رولند نیز حضور داشت، دیدم.

 

 

 

 

نمایشگاه اکتشاف شورای مد مشکی

آنچه در یک نام است. مجموعه ای از طراحان کوچک و مستقل سیاهپوست امسال با ارائه "کشف" در هر فصل، یک محصول برتر از استعدادها بود.

 

Gvds از طراح نیجریه‌ای و مهندس مکانیک سابق Muktar Onifade، جالب‌ترین و منسجم‌ترین خلاقیت‌هایی را داشت که در طول هفته دیدم. نیا توماس و آماری کارتر، دو برند با نام تجاری، حس باکیفیتی را به لباس بافتنی خود ارائه کردند. لباس های رنگارنگ و بنیانگذاران دوقلوی بروسگلن، شور و نشاط اساسی خود را به ارمغان آوردند. و کیف Hermès Kelly ممکن است بخواهد برای کیف‌های نیویورکر چرم ایتالیایی خارق‌العاده Silver و Riley کنار بکشد.

 

یک مدل در نمایشگاه لاپونت در هفته مد نیویورک در 10 فوریه 2024 در شهر نیویورک روی باند فرودگاه راه می‌رود.

لاپونته

هنگامی که یک اتوبوس بزرگ زرد رنگ مدرسه به خارج از محل برگزاری مسابقات Lower East Side رسید و مدل‌ها برای پایین آمدن از باند، دختران را بستند. این لذت Lapointe است، جایی که رنگ‌های روشن و عناصر بافتی با تاثیر بالا مانند پولک‌ها و خز با لمس‌های دانشگاهی ترکیب می‌شوند.

 

 

آلیس + اولیویا

لباس‌ها ناز بودند - صف ورود نبود. این برند با وفادار ماندن به ریشه های خود و به نمایش گذاشتن ظاهر پوشیدنی و زیبا در چرخه روند دائما در حال تغییر و بازار مد سخت، کار بسیار خوبی انجام داده است.

 

 

 

Nat Geo 'مناسب برای ویترین ملکه

نشنال جئوگرافیک در حین تبلیغ مستند طبیعت "کوئینز" کلاه طنز خود را به داخل رینگ انداخت. در کت واک  کوتاه اما تاثیرگذار هولوگرام‌های حیوانات با طرح‌هایی از جبلان، سرجیو هادسون، بون جسل، anOnlyChild، رئیس دولت، تئوفیلیو، استودیو 189، تخت روی آب، آلماسیکا و لانچانتور جفت شده‌اند (البته سازماندهی کت‌واک و جمعیت ترک کردند. چیزی مورد نظر).

 

PatBO

یک نوازنده ویولن و بالرین های قو سیاه حضار را بی حرف گذاشتند. این مجموعه دوگانگی بین روشنایی و تاریکی را با چند مانتو آبی تیره بررسی کرد. یک کابوس سازمانی، اما حداقل در یک رویا و یک دی جی خوب در مراسم بعد از مهمانی. همچنین مشاهده شد: زوج «پوکی» که TikTok را برای سواری گرفته‌اند.

 

کلمایر

کلمایر مرا سیر کرد، دوطرفه در نظر گرفته شده بود. سوفیا بوش در حالی که وارد شد و به طور خلاصه مجموعه مینیمالیستی را خلاصه کرد، گفت: «خیلی شیک». آنا سوفیا راب و ویتنی پورت نیز برای حمایت از طراح دانیلا کالمایر حاضر شدند.

 

 

 

 

پاملا رولند

پاملا رولاند با الهام از سفر به بلژیک و "رنگ های دلربا" آن از شراب، قهوه ای شکلاتی، برنز و طلایی، با نگین های پیچیده، لوازم جانبی و پرها وفادار ماند. و ما با اوا مارسیل، نایجل بارکر و جی مانوئل یک مینی «مدل برتر بعدی آمریکا» را ملاقات کردیم.

 

 

 

 

مارکاریان

یک بازدید کوتاه از نمایشگاه یک لحظه استراحت در یک برنامه شلوغ بود، و یک لباس کرم رنگ پریده با سنگهای قیمتی در مرکز و روی کمر به لحظه رویایی مارکاری اضافه شد. نذری عروس هنوز از ذهنم بیرون نرفته است.

 

 

 

 

در واقع جشنی است، اگر مهمانی یک کوکتل تجاری دهه 80 باشد که در آن همه پر هستند و انحطاط حاکم است. نمایش Retrofête پر جنب و جوش بود و دارای رنگ‌هایی بود که در پاییز بیشتر شاهد آن خواهیم بود (قرمز روشن، زغال‌اخته، سرمه‌ای و صورتی-بنفش). این همان چیزی است که تصور می کنم شخصیت های مارگوت رابی در «گرگ وال استریت» و «باربی» ممکن است در روزهای مختلف به آن دست یابند.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید