هوگو باس قرارداد اصلی طراحی دیوید بکهام را برای لیبل Boss امضا کرد(2024 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

هوگو باس قرارداد اصلی طراحی دیوید بکهام را برای لیبل Boss امضا کرد
هوگو باس روز پنجشنبه خبر مهمی داشت که غول مد آلمانی با یکی از مشاهیر مورد علاقه (و ماندگار) مد، دیوید بکهام، قرارداد طراحی منعقد کرد.


قرارداد چند ساله با ستاره سابق منچستریونایتد برای برند Boss آن است و به این معنی است که بکهام و همسرش ویکتوریا اکنون شغل خود را تغییر داده اند تا وارد دنیای طراحی مد شوند.

بنابراین ما شاهد راه اندازی چه چیزی تحت توافق خواهیم بود؟ بکهام - که قبلاً به عنوان ستاره کمپین Boss برای AW24 ثبت نام کرده است - مجموعه‌های لباس‌های مردانه رسمی و غیررسمی را طراحی و مدیریت می‌کند و اولین ثمرات این همکاری برای SS25 دیده می‌شود.

 

 

 

به ما گفته شده است که «این مشارکت مجموعه‌های لباس مردانه Boss را در سال‌های آینده متحول خواهد کرد. از نظر دامنه، این همکاری اولین در نوع خود برای Boss Menswear است و طرح‌های نوآورانه و جذابی را ارائه می‌کند که نشان‌دهنده سبک و ارزش‌های زیبایی‌شناختی دیوید بکهام و باس است و برای مخاطبان جهانی گسترده‌ای جذاب است.

 

 

 

 

 

خود بکهام می‌گوید: «در چند سال گذشته، من می‌خواستم زمان بیشتری را روی طراحی و مد سرمایه‌گذاری کنم، اما می‌خواستم اطمینان حاصل کنم که با برند و تیمی همکاری می‌کنم که می‌تواند چیزی واقعاً جهانی و تأثیرگذار ارائه دهد. من از همکاری با Boss تا کنون بسیار لذت برده ام و تحت تأثیر جاه طلبی، خلاقیت و میل تیم برای برتری قرار گرفته ام. من مشتاقانه منتظر هستم تا آنچه را که تاکنون روی آن کار کرده ایم، از جمله کمپین پاییز/زمستان 2024 به عنوان اولین گام در همکاری بلندمدت به اشتراک بگذارم.

این یک حرکت ساده از طرف هوگو باس است که از بکهام به عنوان یک تأثیرگذار اصلی لباس مردانه یاد می شود و به دلیل پوشیدن لباس های خیاطی و غیررسمی تر مشهور است.

 

 

 

 

 

دنیل گریدر، مدیرعامل هوگو باس گفت که او یک نماد واقعی جهانی در ورزش و مد است. او با روحیه کارآفرینی متمایز و اشتیاق واقعی خود به مد، ارزش های برند Boss ما را کاملاً تجسم می دهد.

و آن عنصر کارآفرینی نیز کلیدی است. بکهام از زمان بازنشستگی از فوتبال، از شهرت خود برای راه‌اندازی تعدادی کسب‌وکار موفق و قراردادهای حمایتی استفاده کرده است.

 

 

 

 

کسب و کار او همچنین ارتباط نزدیکی با مالک برند فوق‌العاده موفق Authentic Brands Group دارد. این شرکت آمریکایی کمی بیش از دو سال پیش قراردادی برای مالکیت و مدیریت برند جهانی خود با بکهام به عنوان سهامدار گروه منعقد کرد. Authentic "مارک های قوی را با بهترین شرکای کلاس به هم پیوند می دهد تا ارزش بلندمدت در بازار را بهینه کند" و این فعالیت به وضوح در اینجا نمایش داده می شود.

 

 

 

 

در همین حال، Hugo Boss در دوره‌های اخیر دو برچسب کلیدی خود - Hugo و Boss - را دوباره اختراع کرده است و به نظر می‌رسد این حرکت تا حد زیادی نتیجه داده است. سلبریتی ها هم برای کمپین ها و هم برای معاملات طراحی نقش مهمی در این امر داشته اند. اوایل سال جاری اعلام کرد که نائومی کمبل در پیوند با Boss مجموعه جدیدی از لباس‌های زنانه با محوریت سفر را راه‌اندازی می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید