نکات و درس هایی از مد فصل 2024 را مرور کنیم (2024)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

از بهینه‌سازی‌های استایل گرفته تا مواردی که باید از انبار خارج کنیم، در اینجا خلاصه‌ای از ظاهرها و استایل ها آمده است تا نحوه لباس پوشیدن ما را مشخص کند.

 

چهار هفته بزرگ مد - نیویورک، لندن، میلان و پاریس، به این ترتیب - به پایان خود نزدیک شده اند و در حالی که ماه های مد زیادی برگزار می شود که تأثیری اندک بر زندگی اکثر مردم خواهد داشت، فراوان بود که اراده کرد. زیرا آنچه در نمایش ها اتفاق می افتد در نمایش ها نمی ماند. انتظار داشته باشید که لباس ها و همچنین نحوه پوشیدن آن ها پایین بیاید.

 

از اصلاحات استایلی گرفته تا راهنمایی در مورد زمان بیرون آوردن از انبار، در اینجا خلاصه ای از ظاهرها آمده است که به نظر منصفانه است که بگوییم نحوه لباس پوشیدن ما را مشخص می کند.

 

 

 

 

شوی لباس مردانه لویی ویتون فارل ویلیامز در ژانویه نزدیک‌ترین شوی لباس به یک شوی لباس بود و این روند به ماه مد زنانه رسید. از پیراهن های الهام گرفته از غرب در Molly Goddard گرفته تا چرخش ویلی چاواریا در Americana، حاشیه های Coach و Isabel Marant و ژاکت های جیر در Miu Miu، مد رسما به سمت غرب رفته است.

 

اما تسلط تقریباً کامل غرب نیازی به تحلیل و بررسی های مشخص و حرفه ای تری دارد که این به معنای کلاه گاوچرانی برای همه نیست. در حالی که برخی البته قطعات قهرمان را انتخاب می‌کنند، برای بسیاری احتمالاً به جزئیات ظریفی تبدیل می‌شود که در کمد لباس‌ها انجام می‌دهند - یک منگوله آزمایشی در اینجا، کمی حاشیه‌سازی در آنجا.

 

 

 

بازگشت بوهو شیک

بلوزهای شیک، شنل، آویزهای ناف و جین کمر بلند: اولین مجموعه Chemena کمالی در Chloé، فراخوانی برای شیک بودن Portobello Road بود و به‌طور مناسب، Sienna Miller در ردیف اول قرار داشت تا میراث خود را آشکار کند. اگرچه مدتی است که به آرامی در مد می جوشد اما اکنون به لطف کمالی رسما بازگشته است. انتظار داشته باشید که چند روزی لباس‌هایی با روکش‌هایی که از پشت کمد لباس‌ها و خیابان‌های بزرگ بیرون می‌آیند، و همچنین جستجو برای کمربندهای سکه‌های نوکیا، تاپ‌های شناور و پانچوهایی که در سایت‌های فروش مجدد مانند Depop پرتاب می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

چند نفر از افراد مشهور برای تغییر ظاهر نیاز به استایل های خاص دارند؟ ما در حال رسیدن به یک ایده خوب هستیم. ردیف اول در Chloé، که شامل Miller، Liya Kebede، Georgia May Jagger، Pat Cleveland، Clémence Poésy و Marisa Abela می شد، همگی یک صندل گوه ای نوک باز می پوشیدند. ما پیش‌بینی می‌کنیم که استایل بوهو شیک مجاور در ماه‌های آینده به جریان بیفتد تا دوران شکوفایی خود را دوباره زنده کنیم. همه کاره و کاربردی برای پاشنه پا احتمالاً در ماه های گرم تر، سبک مورد علاقه خواهد بود.

 

چکمه های سوارکاری تا ران

Ferragamo، Fendi، Versace، Marine Serre، Gucci، Chloé، برای نام بردن از چند مورد، همه مدل‌هایی داشتند که با چکمه‌های مناسب برای یورتمه سواری رو به مدل هاس سفارشی، که با این کار خود کت‌واک‌ها را از هیجان کاذب کمتر می کنند. در نمایش‌های هفته مد، از بالای زانو گرفته تا ران‌ها، حتی در مدل‌های مجسمه‌سازی، این کار و استایل ادامه داشت . در زندگی واقعی، استایل ها و افراد خاص با استایل های خیابانی که در خیابان‌های بزرگ به احتمال زیاد مملو از چکمه‌های سواری چرمی در فرمهایی میان قیمت و البته جذاب خواهند بود که برای یک تاثیر گذاری واقعی مناسب هستند.

 

 

 

 

مد این فصل که برای مدتی روی قرمز گیر کرده بود، چراغ سبز نشان داده است. در Ferragamo چندین رنگ سبز زیتونی سر تا پا وجود داشت، اما رنگ درختی به طور گسترده ای جوانه زد، با درجات مختلفی از ظرافت در پرادا، اردم، بوتگا ونتا، جی دبلیو اندرسون، جیل ساندر، تولو کوکر و دیگران. از زمرد گرفته تا دمنوش و خزه، نعناع فلفلی تا نعناع، به نظر می رسد که رنگ سبز در کمد لباس های ما امسال ریشه دوانده است، همانطور که رنگ قرمز گوجه ای ماندگار شد.

 

 

 

سجاف های غیرعملی بلند

مدل در کت واک ویکتوریا بکهام RTW پاییز/زمستان 2024 به عنوان بخشی از هفته مد پاریس.

مشاهده تصویر به صورت تمام صفحه

شلواری که در ویکتوریا بکهام، هفته مد پاریس، پر می‌شود. عکس: WWD/Getty Images

 

 

 

 

به نظر می رسد لبه های شلوار در برابر خیاطی ریشی سوناک با تغییر در فرم کلی شلوار ها و شکلی کامل تازه ، واکنش نشان داده است. از معلق ماندن در کسری از یک سانتی‌متر بالای زمین تا جمع شدن در اطراف پاها روی زمین، شلوارهای مدل هذلولی بلندی که در این ماه مد دیده می‌شوند، از ویکتوریا بکهام تا کلوئه، رخ تا استلا مک‌کارتنی، احتمالاً به تصویری خیال انگیز و البته تا اندازه ای غیرعملی  تبدیل می شوند. ماه های آینده یک چیز در یک راهپیمایی زیبا و صیقلی، و دیگری در خیابان‌های پر از آدامس شهرهای بارانی، مشتاقانه منتظر گودال‌هایی باشید که در ماه سپتامبر به سمت ساق پا خیس می‌شوند. فرم کوتاه شلوار های مردانه یکی جذابیت های این فصل است.

 

 

کمربندهای گره دار از Roksanda در هفته مد لندن.

 

کمربندهای گره دار از Roksanda در هفته مد لندن.

در بالای پالتوهای توییدی و بافتنی‌های آران در Chanel، روی دمپایی‌های پشمی که به آرامی در مکس مارا در آغوش گرفته‌اند، روی کت‌های سنگی در روکساندا گره خورده‌اند یا مانند مداد لاغر در Toteme، راه مطمئن برای ایجاد جریان در هر ظاهری اضافه کردن یک کمربند است. ، یا دو - آنها را در ورساچه انباشته ببینید. یا اگر می‌خواهید روشی جایگزین و شیک برای استایل خود داشته باشید، به شوی لووی جی دبلیو اندرسون نگاه کنید: لباس‌های زیبا با سگک‌های کمربند بزرگ تزئین شده بودند.

 

 

 

 

 

در Max Mara، این کفش‌ها افراد یک نسل خاص را به لوازم جانبی Clarks بازگرداند. در سیمون روچا، گروه‌های الهام‌گرفته از ملکه ویکتوریا با توری‌های مستحکم جایگزین شدند. در جی دبلیو اندرسون، دمپایی های پنجه مربعی و با خطوط پوست گوسفند، نت دلپذیری را به قصیده او برای همسایه های فضول اضافه کرد. به دنبال کفش‌های تخت و راحت مناسب برای راهروهای مدرسه باشید که نشان‌دهنده مد روز بودن است.

 

 

 

 

 

 

جامپر به عنوان روسری

بافتنی های گره دار توسط 16Arlington.

 

بافتنی های گره دار توسط 16Arlington. عکس: رکس/ شاتر استوک

در 16 آرلینگتون، مایکل کورس، پروئنزا شولر، رابین لینچ و فندی، لباس‌های بافتنی گره خورده و کمی دور گردن می‌آمدند. تغییر شکل جامپر کلاسیک و Wasp-y که به دور شانه‌ها بسته می‌شود، روش جدید قنداق کردن در جامپر نیز روشی عملی برای جلوگیری از سرما بدون گرمای بیش از حد در آن روزهای میانی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید